in

Safepal OpenOcean Airdrop’una Nasıl Katılınır?

Bu yazımızda Safepal OpenOcean Airdrop’una nasıl katılacağınızı anlatacağım.

Öncelikle Safepal Wallet’i indirip bir cüzdan kurun. Bu airdrop için cüzdanında en az 300 veya üstü SFP token bulunması gerek. Bu token BEP20 altyapısında bulunuyor. Cüzdanınıza 300 veya üstü SFT depozit ettikten sonra, the “Wallet Holder Offering-OOE” sekmesine tıklayın ve Whitelist’e katılın. Whitelist’e katılan ilk 20.000 kullanıcı seçilecek. Snapshot 1 Nisan gecesi alınacak.

Bu sekmede Twitter ve Telegram görevlerini de yaparak alacağınız airdrop miktarını arttırabilirsiniz. %10 referral bölümüne girip “MGZM2M” kodunu yazarsanız ek airdrop alabilirsiniz. Nisan’da cüzdanlardan snapshot alındıktan sonra sizlerden Openocean Uygulamasını açıp 100 dolar hacimli 4 işlem yapmanız istenecek. Bu İşlemlerden biri SFP alımı olması gerekmekte.

 

Caner Ok tarafından yazıldı.

Kocaeli Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu olduktan sonra uzun süre turizm alanında yöneticilik ve danışmanlık hizmetleri yürüttü. Sosyal medya ve dijital yayıncılık deneyiminin ardından blockchain teknolojisi alanına yöneldi. Son dört yıldır blockchain alanında editörlük, komunite yöneticiliği, sosyal medya yönetimi, marketing ve inovatif gelişimler alanlarında çalıştı. Koinsaati'nde Takım Lideri görevlerini sürdürüyor.

VPN

iOS Cihazlarım İçin Neden VPN Kullanmalıyım?

İnovasyon

İnovasyonun Neresindeyiz?