in ,

SafePal Nedir?

Kripto evreninde varlıklarınızı korumak büyük önem taşıyor. Herkesin kripto geleceğine sahip olmasını sağlama misyonuyla yola çıkan SafePal nedir? 

SafePal, kriptoya yeni başlayanlar için engelleri ortadan kaldırmaya çalışır. Kullanıcıların kripto yatırımlarını güvenli bir şekilde saklamalarına ve varlıklarını büyütmelerine yardımcı olmayı amaçlar. Blok zinciri merkeziyetsiz bir yapı sunarken güvenlik kripto yatırımcıları için önem arz ediyor. SafePal bu noktada kullanıcılara güvenli bir yapı sunacağını iddia ediyor.

2018 yılında Veronica Wong iki kurucu ortağıyla birlikte SafePal’i kurdu. Başlangıçta bir donanım cüzdanı olan SafePal, kurulduğu andan itibaren teknolojisini iyileştirerek kullanıcılar için akıllı, güvenli kripto yönetimi çözümlerine dönüştü. Binance tarafından desteklenen SafePal, daha fazla kitleye ulaşmayı hedefliyor.

Kapsamlı ürün geliştirme, test ve araştırma döneminden sonra 2019’da S1 donanım cüzdanını iyileştirmeye devam etti. 2020’de mobil cüzdanını piyasaya süren SafePal, 55 farklı blok zinciri ağını destekleyerek kullanıcı deneyimine öncelik veriyor. 2021 yılında ise topluluğu güçlendirmek ve kullanıcılara fayda sağlamak için $SFP tokenini piyasaya sürdü.

SafePal, dolandırıcılık, kimlik avı web siteleri ve hileli sosyal medya hesaplarını raporlamaya ve kötü niyetli 3.Dapps’ı engellemeye devam ediyor. 2023 yılında kullanıcı güvenliği için eğitim sağlamaya devam etmeyi ve güvenli cüzdan seçenekleri sunmayı amaçlıyor. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

Çeşitli Blockchain Protokollerinin Karşılaştırılması

Bitcoin (BTC), 29.000 Doları Hedefliyor