içinde ,

Sadece Cripto ile Huobi Sohbet Saati

Topluluğumuzun başarılı analistlerinden Sadece Cripto, 5 Ocak Çarşamba 20:00- 21:00 saatleri arasında KoinSaati Telegram grubunda piyasa analizlerini bizlerle paylaştı. Bu yazıda mevcut piyasa durumu ve teknik analiz konusunda bilgi edinmek isteyen, etkinliği kaçıran ya da önemli noktaları tekrar okumak isteyen okuyucularımız için etkinlikte konuşulanları sizlerle paylaşacağız.

$FIS

FIS Çok hacimsiz. Önemli bir haberini göremedim. Kırılım takip etmek gerek. $1,25’i geçebilirse hızlanır. Yoksa satış baskısı devam eder. Geçerse hedefi kısa vadede $1,66
20:02
 

$GRT

Görüntü çok iyi. Kanalı yukarı kırmış. Bitcoin sakin durursa hedefi $1,04.

$SYS

ATH seviyesine çok yakın. Hakkında çok olumlu haberler çıkıyor; ancak alım için biraz düşmesi beklenebilir. Denemek isteyen $0,92’yi takip etsin kanal alt bandına gelirse şans verir. $1,52 kanal üst bant hedefi olacaktır; ancak ATH seviyesi olduğu için dikkatli olmakta fayda var.

$QRDO

Projeye dair hiç bir fikrim yok ilk kez gördüm ama grafiği fena değil. $8,1 üzerinde kalıcı olursa $9,76’yı dener. %5 stop’lu denenir.

$MX

Kanal tıkır tıkır çalışıyor. Alt bant kırılmıyor adım adım yükseliyor. $2,42 orta bant $2,65 üst bant hedefleri. En güvendiğim borsa coin’lerinden bir tanesi bu aralar. Launchpad işini bir tuttururlarsa uçar.

$FLY

Düşeni kırmış. Ama hacme ihtiyacı var. Yavaş yavaş hacimleniyor da. İlk hedefi $0,0176 olarak belirlenmiş. Marketcap’i çok düşük. Yüklü girmemek lazım.
 

$GALA

Ani yükselişinin düzeltmesini yaşıyor. Yeni alım için fib618 seviyesi olan $0,37 takip edilebilir. $0,37 altına giderse $0,24 e kadar düşüşü sürer. Çok yükseldiği için yeni giriş uygun görmem.

$DOT

Kanal içinde yükselen diplere başlamış. Tıkırında gidiyor. Orta bantta $31,85 var. Onu kırarsa bir sonraki tepesi $35,75’e gider. $28 altında da stop ettirir.

$DUSK

Ani yükselmiş ama düzeltme yapa yapa ilerlemiş. Şimdi de son yükselişinin düzeltmesini yapıyor. Fib618 seviyesi olan $0,7’ye gelirse alım şansı verir. 1 Şubatta testnet’i var. BTC sakin durursa bu ayın potansiyellilerinden bir tanesi olabilir. Son 1 ayda %400 den fazla yapmış. Yüklü girilmemeli.

$DODO

Dodo’nun şu an bulunduğu seviye 20 Temmuz seviyesi. Bu kadar kötü performans gösteren çok az coin vardır. Sabrı olan için toplama seviyesidir ama ben olsam yeni giriş için değerlendirmezdim. $1,10’u geçtikten sonra takip edilebilir. yakınlarda önemli bir haberi yok. Çok kırılgan bir ürün.

$TRIAS

Beğendiğim projelerden bir tanesi. Şu an mal toplama bölgesinde. $8,38’i koruduğu sürece kısa vadeli hedefi $19 dolar.

$CRV

Lider Defi ürünü çok güzel yükseldi. Şu an en çok TVL olan ürün. Yeni giriş için $5,44 takip edilmeli. Üzerinde tutunursa alım şansı verir. Bu seviyeden girilmez. Ucuz alanlar da kar realize etmeyi unutmasınlar.

$VIDT

Potansiyelli bir proje. Balinaları sürekli mal topluyor. kanal orta bandında ret görmüş. $0,84’e doğru salarsa alım şansı verir. Kısa vade hedefi $1,05.

$COTI

Tıkır tıkır gidiyor. Bu ay staking programı var. Şubata kadar $0,53’ü görecektir.

$ICX

Alım için gayet iyi seviyede. $1,25 giriş $1,95 satış çok güzel kar bırakır.

$EGLD

Bu ayın gözbebeklerinden. Kırılımı yaptı. Re-test yapıyor. $240 üzerinde kalırsa ilk hedefi kısa vadede $346 dolar. $225 altında stop.

$ANKR

Bugün bir teknolojik gelişme açıkladılar ve ayrıntıları sonra vereceklerini söylediler. Muhtemelen artışı sürecek. $0,115 aşılırsa $0,13 hedefi var. $0,1 altında stop.

$MFT

Grafiğini pek beğenmedim. Çok hacimsiz. Çok kırılgan. Daha iyi ürünlere yönelmek lazım.

$MINA

Çok güzel hacimlendi. Kanal orta bandından ret yemiş. $4,05 üzerine atarsa $4,7’ye kadar yükselişe devam eder. $3,64 önemli desteği.

$ALGO

Luna, FTM, ONE, Near, Atom gitti. Kaldı Algo. Bence önümüzdeki 3 ayın yıldızlarından biri olacak. Fiyat gayet uygun. $1,96 kısa vade hedefi. Aşılırsa $2,35’e kadar yolu var. Sepetlerde bir miktar olmalı.

$POLC

Uzun vadeciler için mal toplama bölgesi. İyi proje. Kısa vade beklentisi olanlar bir süre uzak durabilirler. satış baskısı devam ediyor.

$CWAR

Polc’la aynı durumda. Uzun vadeciler için mal toplama seviyesi. Kısa vadeciler uzak dursun. $0,92’ye kadar düşme ihtimali var. Yükselişleri çok sert oluyor. Sabır gerektirir.

$DIA

Bir atak yapmış kanal orta bandından ret yemiş. $1,4’ü aşarsa kısa vade hedefi $1,54. alt bant desteği $1,27.

$ROSE

20 Aralıktan bu yana neredeyse %85 yükselmiş. Bir miktar düzeltme yapması beklenir. yeni giriş için $0,32 uygundur. Buradan kovalamak riskli.

$VET

Beğendiğim projelerden bir tanesi. Kısa vade görünümü gayet iyi. Kanal orta bandında $0,096’da takılmış. Geçmesi halinde hedefi $0,113. $0,083 stop seviyesi.

$MITH

Çok hacimsiz. Önemli desteğe tutunmuş. Yeni giriş için uygun değil görüntüsü. $0,058 altında stop gerektirir.

$NAKA

$1,42’den tepki alamazsa $1,16’ya kadar düşüşünü devam ettirir. Dikkat etmek gerek. Uzun vadeciler için bu aralık mal toplama bölgesi.

$HOPR

Grafiği korkunç görünüyor. Herhangi bir haberi yok. Uzak durmakta fayda var.

$HTR

Çok beğendiğim projelerin başında geliyor. Ben yükselirken kaçırdım, bu seviyeden de almaya gönlüm razı değil. Uzun vadede $0,95 benim için alım yeri olur. Kısa vadeciler için Fib618’i $1,76 kovalanabilir. Oradan sonra bir yükseliş daha başlatması mümkün.

 

Anlık haber için Telegram sayfamızı takip edebilirsiniz: t.me/koinsaati_anlikhaber

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Nergis Kartal tarafından yazıldı.

Bitcoin

Bitcoin’de Düşüşler Devam Edecek mi?

Efinity (EFI) Huobi Global’de Listeleniyor: EFI Nedir?