RWA Projesi Firmseed Nedir?

Bir sonraki boğa koşusunun kripto para yatırımcıları için önemli kârlar getirmesi bekleniyor ve büyük umut vadeden anlatılardan biri de Real World Assets (RWA).

Gerçek Dünya Varlıkları’nın kısaltması olan RWA, fiziksel varlıklardaki tokenleştirilmiş pozisyonları ifade eder. RWA’ların en belirgin örneği gayrimenkulün tokenize edilmiş kesirleri olsa da, uygulamaları mahsuller, sanat ve neredeyse değerli her şey dahil olmak üzere çeşitli diğer alanlara uzanır. Bu yazımızda, RWA projesi Firmseed’in detaylarına değineceğiz.

Firmseed, bireylerin küresel ölçekte gayrimenkul varlıklarına yatırım yapmasına olanak tanıyan, blockchain tabanlı kısmi bir yatırım platformudur. Platformda bulunan tüm varlıklar ve stratejiler, Firmseed ve profesyonel ortakları tarafından, yıllık yatırım getirisinde %8-20 arasında ortalama getiri elde etme hedefiyle yönetilmektedir.

Tokenomisi

Token İsmi: Firmseed
Token Sembolü: FIRM
Token Ağı: BSC/ETH
Total Supply: 100,000,000
Initial Market Cap: 180.000

Firmseed’in şu anda bekleme listesinde 2500’e yakın kullanıcısı var. Firmseed token satışlarından 5,2 milyon dolar toplamayı planlarken, token satışları henüz başlamadı. Firmseed şu anda bağış toplama aşamasına ve yatırım turuna hazırlanıyor.

Firmseed stratejik ortaklar ve yatırımcılar için de keşif aşamasında. Ayrıca Firmseed şu anda özel MVP aşamasında ve mobil yatırım uygulamasının lansmanıyla birlikte 2023’ün 4. çeyreği sonunda halka açık MVP’ye geçecek.

Şirketin gayrimenkul varlıklarını tokenleştirmeye yönelik stratejik yaklaşımı ve mevzuata uygunluğu, profesyonel yönetimi ve görünümü, onu istikrarlı ve cazip getiri arayan yatırımcılar için potansiyel yatırım fırsatı haline getiriyor.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

kripto

Bitcoin Cash (BCH) Nedir? Nasıl Alınır?

Legia Warsaw Fan Token (LEG) Nedir? Nasıl Alınır?