içinde

Runnow.io KBG Studios Başkanı William Nguyen ile AMA Etkinliği

Runnow.io KBG Studios Başkanı William Nguyen, 7 Temmuz Perşembe Türkiye saati ile 15.00’de KoinSaati Telegram grubunda AMA etkinliği için topluluğumuzla buluştu. Etkinliği kaçıranlar veya detayları okumak isteyenler için soru ve cevapları sizlerle paylaşıyoruz.

Runnow.io KBG Studios President William Nguyen met with our community for the AMA event in KoinSaati Telegram group on Thursday, July 7, 2022 at 15:00 (UTC+3). We share the questions and answers with you for those who missed the event or want to read the details.

Kripto Piggy: Herkese merhaba, KoinSaati ailesi, Runnow.io‘nun KBG Studios Başkanı William Nguyen bugün AMA (Bana Her Şeyi Sor) Etkinliği için bizlerle. Hoşgeldin, nasılsın?

Hello everyone, KoinSaati family, William Nguyen the Chairman of KBG Studios of Runnow.io is with us today for the AMA (Ask Me Anything) Event. Welcome, how are you?

William: Evet iyiyim. Ben William – Gamefi sanat ve geliştirme stüdyosu olan KBG Studios’un Başkanıyım. Hepinizle tanıştığıma memnun oldum.

Yes, I’m good.
I’m William – Chairman at KBG Studios – a gamefi art and development studio.
Nice to meet you all

William: 20’den fazla teknoloji işletmesinde ve çeşitli sektörlerde geniş deneyime sahip bir girişimciyim. Hedefim, küresel ölçekte yönetim ve finansal faaliyetlerde en yeni teknolojiyi benimsemek. Ekibim ve benim tutkuyla üzerinde çalıştığımız gelecek vaat eden bir Move & Earn projesi olan Runnow.io’yu tanıtmak için burada olmaktan onur duyuyorum!

I am a serial entrepreneur with vast experiences in over 20+ technology businesses and several industries. My aspiration is to adopt the newest technology in management and financial activities on a global scale.

It is my honor to be here to introduce Runnow.io – a promising Move & Earn project that my team and I are passionately working on!

Kripto Piggy: Sizi burada görmek harika, Runnow.io heyecan verici bir proje ve bu konuda daha fazlasını öğrenmek için sabırsızlanıyoruz. Hazırsanız başlayalım mı?

It is great to have you here, Runnow.io is an exciting project and we are looking forward to find out more about it. If you are ready, shall we start?

William: Hadi başlayalım

Let’s do it guys

Kripto Piggy: Merhaba Arkadaşlar,

Runnow.io projesi KBG Studios Başkanı William Nguyen, AMA (Bana Her Şeyi Sor) etkinliği için bugün bizlerle beraber.

William Nguyen, Runnow.io projesi hakkında merak edilenleri bizlerle paylaşmak üzere davetimizi kabul ettiğin için teşekkür ederiz!

Programımız 2 bölümden oluşacak:
⁃ İlk olarak proje hakkında kendi sorularımızı soracağız ve bu bölüm boyunca sohbet açık olmayacaktır.
⁃ Sorularımız bittiğinde ise üyelerimizden soru alabilmek için 5 dakika boyunca sohbeti açacağız. Soruların İngilizce sorulması tercih sebebi olacaktır, Türkçe sorular ise tercümanlarımızca tercüme edilecektir. Konuğumuz, topluluk sorularından 5 tanesini seçerek yanıtlayacak.Cevaplanan soruların sahipleri de, duyuru Tweetimizi (https://twitter.com/KoinSaati/status/1544971776622530562) RT’lemiş ve Twitter’da https://twitter.com/koinsaati ve https://twitter.com/KBG_Studio hesaplarını takip etmiş olmaları halinde ödüle hak kazanacaklardır.

Bu kısa açıklamayla birlikte sorularımıza başlıyoruz. Keyifli bir etkinlik olmasını dileriz!

Hello Friends,

William Nguyen, Chairman of KBG Studios of Runnow.io project is with us today for the AMA (Ask Me Anything) Event.

William, thank you for accepting our invitation to answer the questions about Runnow.io!

Our event will be held in 2 sessions:
⁃ First we will ask you our own questions about the project and chat will be closed during this session.
⁃ After William answers our questions, we will open the chat for five minutes to be able to receive questions from our members. Asking questions in English is encouraged however our translators will also translate the Turkish questions. William Nguyen will cherry pick and answer 5 questions of the community. Those whose questions were answered, retweeted our event announcement (https://twitter.com/KoinSaati/status/1544971786084810753) and be a follower of https://twitter.com/koinsaati and https://twitter.com/KBG_Studio Twitter accounts will be able to receive the giveaway prize.

Now we will start asking our questions. Let’s have a delightful event!

Runnow.io

Kripto Piggy: Runnow.io projesi ile henüz tanışmayanlar için, Ronnow’ın tam olarak ne olduğu ve ne amaçla oluşturulduğunu kısaca topluluğumuza anlatır mısınız?

For KoinSaati followers who have not met with the Runnow.io project yet, could you briefly explain what is Runnow.io and its objective?

William: Runnow.io, KBG Studios tarafından geliştirilen bir Lifestyle Gamification – Move & Earn projesidir. “Daha sağlıklı bir dünya için bir milyon adım” vizyonuyla, insanların sadece kendilerine değil, başkalarına da özen gösterdiği daha sağlıklı, kapsayıcı ve sürdürülebilir bir dünya inşa etmek istiyoruz.

Bunu akılda tutarak, Runnow.io, insanları günlük egzersizlerde adım atmaya ve sosyal aktivitelere katılmaya teşvik ediyor. Kullanıcılar yalnızca fiziksel sağlıklarını iyileştirmekle ve değerli oyun içi ödüller kazanmakla kalmaz, aynı zamanda dünya çapındaki topluluklarla bağlantı kurabilir ve ihtiyacı olanları desteklemek için düzenli sosyal etkinliklere katılabilirler.

Piyasa trendleri ile vizyonumuz arasında denge kuran Runnow.io, kullanıcıların topluluğa katılması ve desteklemesi için sürekli olarak birçok benzersiz özelliği yenileyecek ve yükseltecektir: Runnow Man Turnuvası, Catchup Runnow Go, Bağış, Sleep & Earn, Learn & Earn vb.

Bu, attığımız her adıma ve kilometre taşına eklenecek uzun vadeli taahhüdümüzdür.

Runnow.io is a Lifestyle Gamification – Move & Earn project developed by KBG Studios. With a vision “One million steps for a healthier world”, we want to build a healthier, inclusive, and sustainable world where people not only take care of themselves but also care for others.

With that in mind, Runnow.io encourages people to take steps in daily exercise and participate in social activities. Not only do users improve their physical health and earn valuable in-game rewards, but they can also connect with communities worldwide and join in regular social activities to support those in need.

Balancing between market trends and our vision, Runnow.io will constantly innovate and upgrade many unique features for users to join and support the community: Runnow Man Tournament, Catchup Runnow Go, Donation, Sleep & Earn, Learn & Earn, etc.

This is our long-term commitment that will be attached in every step and mileston we make.

Kripto Piggy: Trendi yakalamanız ve buna uygun mükemmel bir proje oluşturmanız dikkat çekici. Teşekkür ederim

It is remarkable that you have caught the trend and created a perfect project to match it. Thank you

Runnow.io

Kripto Piggy: Runnow.io’nun benzersiz kılan özellikler nelerdir? Runnow.io’nun benzer projelerle benzerlikleri ve farklılıkları nelerdir? STEPN ile nasıl rekabet etmeyi düşünüyorsunuz?

What are the features that makes Runnow.io unique? What are the similarities and differences of Runnow.io with similar projects? How do you intend to compete with STEPN?

William: İlk olarak, yalnızca bir spora (koşu) odaklanan diğer birçok projeden farklı olarak Runnow.io, koşu, bisiklet, yüzme, jimnastik, yoga, uyku ve daha fazlasını içeren çeşitli sporlar sunar. Sonuç olarak, kullanıcılar başlamak için NFT’leri seçerken ve kazanmak için modları oynarken birden fazla seçeneğe sahip olurlar.

İkincisi, Runnow.io’da oynamak ve çok kazanmak kolaydır. Kullanıcıların katılım sağlamaları ve RUUNNOW/RUNGEM token’lerini kazanmaları için 12’den fazla oyun modu vardır. Çeşitli NFT koleksiyonları ile daha fazla kar için serbestçe ticaret yapabilir, satabilir, ödünç verebilir ve kiralayabilirsiniz. Turnuvalar ve meydan okumalar, tüm topluluğun katılımını sağlamak için yakında açılacak. İşte kısa bir bakış: Mara Runnow (koşmak için), Tour de Runnow (bisiklet için), Runnow ile Yüz (yüzmek için), Runnow Man Turnuvası ve çok daha fazlası.

Ayrıca, insanların katılması ve ihtiyacı olanlara destek vermesi için düzenli faaliyetler düzenlemek için STK’lar ve sosyal topluluklarla işbirliği yapacağız. Runnow.io, insanların yalnızca kendilerine değil, başkalarına da özen gösterdiği daha sağlıklı, kapsayıcı ve sürdürülebilir bir dünya inşa etmek istiyor.

Ayrıca Runnow.io, sonsuz büyüme fırsatlarına sahip geniş bir ekosistem olacak. NFT Games’in Metaverse’ini başlatacağız ve diğer kullanıcılarla ticaret yapmanız ve bağlantı kurmanız için kendi NFT Marketplace, SocialFi, DAO, vb. piyasaya süreceğiz.

Yukarıdaki farklılıkların bizi diğer benzer projelerden ve STEPN’den ayıracağına inanıyoruz. Bu fırsatı kaçırmamak için bir an önce katılmalısınız.

First, different from many other projects focusing on only one sport (running), Runnow.io offers diverse sports, including running, cycling, swimming, gym, yoga, sleep, and more. As a result, users have multiple choices when choosing NFTs to start and play modes to earn.

Second, it’s easy to play and earn a lot in Runnow.io. There are 12+ Play Modes for users to participate and earn RUNNOW/RUNGEM tokens. With diverse NFTs collections, you can freely trade, sell, lend, lease them for more profits. Tournaments and challenges will be open soon to engage the whole community. Here is a sneak peek: Mara Runnow (for running), Tour de Runnow (for cycling), Swim with Runnow (for swimming), Runnow Man Tournament, and much more.

Also, we will cooperate with NGOs and social communities to organize regular activities for people to join and support those in need. Runnow.io wants to build a healthier, inclusive, and sustainable world where people not only take care of themselves but also care for others.

Moreover, Runnow.io will be an expansive ecosystem with endless growth opportunities. We will launch a Metaverse of NFT Games and release our own NFT Marketplace, SocialFi, DAO, etc. for you to trade and connect with other users.

We believe our above differentiation will set us apart from other similar projects and STEPN. You should join as soon as possible so as not to miss this opportunity.

Kripto Piggy: Projeniz diğer move to earn projelerine kıyasla daha farklı özelliklere sahip. Özellikle yoga özelliği beni çok etkiledi.

Ayrıntılı cevabınız için teşekkür ederim. Bir sonraki sorumuza geçiyoruz.

You have different features from other major move to earn projects. Especially the yoga feature impressed me.

Thank you for your detailed answer. Moving on to our next question.

Kripto Piggy: Runnow.io proje kullanıcılarının ekosisteme katılmak için ilk yatırıma ihtiyaçları var mı? Ayrıca Runnow.io NFT’leri hakkında bize bilgi verebilir misiniz?

Do Runnow.io project users, need an initial investment in order to participate to ecosystem? Also Can you please give us more details about Runnow.io NFTs?

William: Kullanıcıların oyun modlarına katılmak ve Runnow.io ile kazanmak için bir NFT Spor Sneaker/Bisiklet/Mayo satın almaları gerekir. Ancak, Free to Play/Free to Earn modlarımıza ücretsiz olarak da katılabilirsiniz.

Free to Play ile hızlı bir şekilde bir hesap oluşturabilir ve günlük egzersiz sonuçlarını ücretsiz olarak uygulamak ve kaydetmek için Runnow.io uygulamasında oturum açabilirsiniz.

Free to Earn ile, Airdrop Gift Code etkinliğindeki şanslı katılımcılar, mystery box’un kilidini açmak amacıyla hızlı bir egzersiz mücadelesini tamamlamak için bir gift code alabilirler. Kullanıcılar, mystery box’ı açtıklarında (bu bir NFT değildir ve sınırlı life circle’a sahiptir) bir sneaker, bisiklet veya mayo hediyesi alacaklar, ardından kazanmak için antreman yapacaklar.

Runnow.io, her biri farklı koşucuların fitness ihtiyaçlarına ve profesyonelliğine uygun dört seviye NFT Sneaker sunar.

Beginner Sneaker’lar 1 ile 6 km/s arasında koşmanıza izin verirken, Jogger’lar 4-10 km/s’de daha yüksek hızlara olanak tanır. Runner’lar, 8 ila 20 km/s arasında koşabileceğiniz daha yüksek seviyeli spor ayakkabılardır. Super Star’lar, 10-20 km/s koşu ve en yüksek kazanç sağlayan en güçlü sneaker’lardır.

Sneaker’ların seviyesine bağlı olarak, farklı sayıda RUNGEM (ödül token’i) kazanacaksınız. Sneaker’ların seviyeleri ne kadar yüksek olursa, kazanma oranları da o kadar yüksek olur.

Her bir sneaker çifti, sırasıyla 80, 100, 120, 140 RUNGEM kazanç oranlarıyla egzersiz yapmaya başlamanız için size 12 enerjiye mal olacak. NFT’nizi daha yüksek seviyelere (1 ila 30) yükselterek kazanç oranlarını artırabilir veya daha rare bir tane elde etmek için 2 NFT üretebilirsiniz.

NFT Sneaker’lar, Limited Mystery Boxe’lar şeklinde satılacak. 10 Temmuz’da yaklaşan INO’muza katıldığınızda NFT sneaker’ları indirimli fiyattan satın alabilirsiniz.

Ayrıca, garantili bir INO satın alma şansı elde etmek için Whitelist’imize katılabilirsiniz: runnow.io/whitelist

Users need to purchase an NFT Sneaker/Bicycle/Swimwear to participate in game modes and earn with Runnow.io. However, you can also join for free with our Free to Play/Free to Earn modes.

With Free to Play, you can quickly create an account and log in Runnow.io App to practice and record daily exercise results for free.

With Free to Earn, lucky participants in the Airdrop Gift Code event can get a Gift Code to complete a quick workout challenge in order to unlock the Mystery Box. Users will either receive a gift of Sneakers, a Bicycle, or Swimwear once they open the Mystery Box (this is not an NFT and has a limited life circle), then practice to earn.

About the Runnow.io NFTs

Runnow.io offers four levels of NFT Sneakers, each suitable for different runners’ fitness needs and professionalism.

Beginner Sneakers allow you to run between 1 and 6 km/h, while Joggers enable faster speeds, at 4-10 km/h. Runners are higher-level sneakers in which you can run from 8 to 20 km/h. Super Stars are the most powerful sneakers which permits a 10-20 km/h run and highest earnings.

Depending on the level of Sneakers, you will earn different number of RUNGEM (reward token). The higher Sneakers levels, the higher earning rates.

You also have to pay attention to the energy

Each pair of sneaker will cost you 12 Energy to start exercising with the earning rates of 80, 100, 120, 140 RUNGEM respectively. You can increase the earning rates by upgrading your NFT to higher levels (1 to 30) or breed 2 NFTs to get a rarier one.

NFT Sneakers will be sold in the form of Limited Mystery Boxes. You can buy NFT Sneakers at the discounted price when joining our upcoming INO on July 10.

Moreover, you can join in our Whitelist for a chance to receive a guaranteed INO purchase: runnow.io/whitelist

Kripto Piggy: Bu özellikler gerçekten kullanıcı dostu. Topluluğumuz INO zamanını not etmek isteyecektir.

These features are really user-friendly. Our community will want to note the INO time.

William: Kesinlikle!

Absolutely!

Runnow.io

Kripto Piggy: Runnow.io ekosistemi içinde yer alan $RUNGEM ve $RUNNOW token’larının kullanım alanlarını, oyunculara sağlayacağı kazanç ve avantajlardan bahseder misiniz?

Can you explain us about the areas of the utility of $RUNGEM and $RUNNOW token? What are the benefits and advantages it will provide to the users?

William: Runnow.io’da iki ana token vardır: $RUNNOW ve $RUNGEM.

$RUNNOW ana token’imizdir. NFT’leri satın almak, NFT’lerin seviyesini yükseltmek, NFT’leri mintlemek, DAO’ya oy vermek ve Staking & Farming için kullanabilirsiniz.

$RUNGEM bir reward token’dir. NFT seviyesini yükseltmek için kullanabilir ve ayrıca yeni bir NFT Sneaker almak için NFT’leri mint’leyebilirsiniz. Ayrıca sneaker’leri onarmak, Food/Fashion – PVP Fee, reset attribute gibi özellikler için de kullanılabilir.

There are two main tokens in Runnow.io: $RUNNOW and $RUNGEM.

$RUNNOW is our main token. You can use to buy NFTs, upgrade NFTs level, mint NFTs, vote DAO, and Staking & Farming.

$RUNGEM is a reward token. You can use it to upgrade NFTs level, and also mint NFTs to get a new NFT Sneakers. It can also be used to repair Sneakers, buy Food/Fashion – PVP Fee, and Reset Attribute.

Kripto Piggy: Açıklamaların için teşekkürler William! Şimdi son soruma geçiyorum. Son soruma cevap verdikten sonra 5 dakika sohbeti açacağız ve topluluğun sorularını sormasına olanak tanıyacağız. Türkçe gelen sorular ekibimiz tarafından çevrilecek ve 5 dakika sonra sorulan sorulardan 5 tanesini seçip cevaplama şansınız olacak. İngilizce bilen üyelerimizin sorularını İngilizce sormasını önemle rica ediyoruz.

Thanks for your explanations, William! Now I will ask my last question. After you answer my last question, we will open the chat for 5 minutes and let the community ask their questions. Turkish questions will be translated by our team and after 5 minutes you will have a chance to pick and answer 5 of the questions asked. We strongly encourage our English-speaking members to ask their questions in English.

Kripto Piggy: Runnow.io’nun geleceğine yönelik etkinlik planları ve yol haritası hakkında görüşlerinizi almak isteriz. Önümüzdeki dönemde ne tür haberlerle karşılaşabileceğimiz hakkında neler söylersiniz?

We would like to hear your views on Runnow.io‘s future plans and roadmap. What kind of news we may hear from Runnow.io in the upcoming period?

William: “Daha sağlıklı bir dünya için bir milyon adım” vizyonuna ulaşmak için Runnow.io için net bir ürün geliştirme ve topluluk büyümesi yolu belirledik.

Temmuzda:

10-22/07/07 saat 12:00’de, birden fazla launchpad’de INO 10.000 Limited Sneakers Box. NFT’leri en kısa sürede indirimli fiyattan satın alabilirsiniz.

14/07 tarihinde, kullanıcılar Box/Trade NFT’yi açabilir ve Runnow.io mobil uygulamasının beta testine katılabilir. Aynı gün RUNGEM tokeni da listeleyeceğiz ve iki özellik ile Mainnet’e (16/07) gideceğiz: Workout and Free trial Sneaker.

IDO, Ağustos ayında RUNNOW token listelemesinin ardından 30/07 tarihinde planlanıyor.

Ağustos ayında, kullanıcılar yeni, daha nadir bir tane elde etmek ve yeni bir Koşu modu olan Mara Runnow’a katılmak için NFT’leri mint’leyebilecekler.

Eylül ayında, Workout & Leaderboard for Cycling, 1 vs 1/Team vs Team, Daily Quest, and Stake, Exercise & Earn da dahil olmak üzere multiple play mod’u piyasaya sunlacak. Yeni bir sporu tanıtacağız – Bisiklete binme ve NFT Karakteri, Arazi, gem ve ayrıca RUNNOW token ile mystery box satacağız.

Ayrıca, iOS ve Android ile çoklu zinciri destekleyeceğiz ve giyilebilir cihaz API’sini tamamlayacağız. GemUni Platformu içinde Runnow SocialFi’yi de başlatmayı planlıyoruz.

Q4/2022’de, Sınırlı NFT Swimwear Box’lar ile yeni enflasyonla mücadele mekaniği ve üçüncü spor olan Yüzmeyi tanıtacağız.

Kullanıcılar tarafından daha fazla mod erişilebilir olacak: Tour De Runnow (Bisiklete binme), Runnow ile Yüz (Yüzme), Runnow Man, Uyu ve Kazan, Bağış, Catchup Runnow Go.

Runnow DAO, bu çeyrekte GemUni Platformu aracılığıyla da piyasaya sürülecek. Bu çok fazla iş ve ekibimiz bunu gerçekleştirmek için çok çalışıyor. En son güncellemeler için lütfen web sitemizi ziyaret edin: https://runnow.io/

You know, to achieve a vision “One million steps for a healthier world”, we have outlined a clear path of product development and community growth for Runnow.io.

In July:

On 10-22/07 at 9 AM UTC, we are going to INO 10,000 Limited Sneakers Boxes on multiple launchpads. You can buy NFTs at a discounted price as soon as possible.

On 14/07, users can Open Box/Trade NFT and join Beta Testing of Runnow.io Mobile App. We will also list RUNGEM token on the same day and go on Mainnet (16/07) with two features: Workout and Free trial Sneaker.

IDO is scheduled on 30/07, following by RUNNOW token listing in August.

In August, users will be able to mint NFTs to get a new, rarer one and participate in a new Running mode – Mara Runnow.

In September, multiple play modes will be released, including Workout & Leaderboard for Cycling, 1 vs 1/Team vs Team, Daily Quest, and Stake, Exercise & Earn. We will introduce a new sport – Cycling and NFT Character, Land, Gem as well as sell Limited Boxes by RUNNOW token.

Moreover, we will support multichain and finish wearable device API with iOS & Android. We are also planning to launch Runnow SocialFi within the GemUni Platform.

In Q4/2022, we will introduce New Anti-Inflation Mechanics and the third sport – Swimming – with its Limited NFT Swimwear Boxes.

More modes will be accessible by users: Tour De Runnow (Cycling), Swim With Runnow (Swimming), Runnow Man, Sleep & Earn, Donation, Catchup Runnow Go.

Runnow DAO will also be released through GemUni Platform in this quarter. That’s a lot of work, and our team is doing hard to make it happen. For the latest updates, please visit our website: https://runnow.io/

Kripto Piggy: Tüm cevaplarınız için teşekkür ederim. Son sorumuz buydu. Peki William, en sevdiğin hayvan nedir?

Thank you for all your answers. That was our final question. So, William, what is your favorite animal?

William: Sanırım en sevdiğim hayvan köpek

Well, I think my favorite animal is dog

Kripto Piggy: Mükemmel! Şimdi tüm soruların seçilmesi için köpek simgesi içermesi gerekiyor. Sohbetin sesi şimdi açılacaktır.

Perfect! Now all the questions need to include dog icon to be chosen. The chat will be unmuted now.

Ömer: Uygulamanızda egzersiz yapıp kazanmak dışında farklı gelir yöntemleri var mı?

Are there different income methods other than earning by exercising in our application?

William: Güzel soru, Runnow.io’dan kazanmanın birden fazla yolu var:

1. Upgrade edilmiş NFT’lerden kazanın: NFT’lerinizi daha yüksek seviyelere (1’den 30’a) yükseltebilir ve kazanç oranlarını artırabilirsiniz.

2. Mint’lenen NFT’lerden kazanın: Darphane yoluyla yeni, daha nadir bir NFT alabilir ve onlardan daha fazla kazanabilirsiniz.

3. NFT Lending & Leasing: Standart retail veya kar paylaşımı yöntemlerini kullanarak NFT’lerinizi başkalarına ödünç Verebilir/Kiralayabilirsiniz

4. Stake & Farming NFT’lerinden Kazanın: Cazip faiz oranları elde etmek için NFT Sneakers’ı Stake ve farm edebilirsiniz. Ve daha fazlası.

Nice question, there are multiple ways for you to earn from Runnow.io:

1. Earn from the upgraded NFTs: You can upgrade your NFTs to higher levels (from 1 to 30) and increase earning rates

2. Earn from the minted NFTs: You can get a new, rarer NFT through minting and earn more from them

3. Earn from NFTs Lending & Leasing: You can Lend/Lease your NFTs to others using either the standard retail or profit-sharing methods

4. Earn from Staking & Farming NFTs: You can Stake and Farm NFT Sneakers to receive attractive interest rates
And much more.

Cindy: “Daha sağlıklı bir dünya için bir milyon adım” harika bir vizyon. Ama çoğunlukla bilgisayar başında oturan insanların bunu kabul etmesini nasıl sağlayacaksınız? Onları koltuklarından çıkarmak için ne gibi teşvikleriniz var? STEPN gibi bir uygulamanız var mı?

“One million steps for a healthier world” is an excellent vision. But how are you going to get people to accept this, mostly sitting in front of the computer? What and what incentives do you have to get them out of their seats? Do you have an app like STEPN?** an app like STEPN?

William: Runnow.io, KBG Studios tarafından geliştirilen bir Lifestyle Gamification – Move & Earn projesidir. “Daha sağlıklı bir dünya için bir milyon adım” vizyonuyla, insanların sadece kendilerine değil, başkalarına da özen gösterdiği daha sağlıklı, kapsayıcı ve sürdürülebilir bir dünya inşa etmek istiyoruz.

Bunu akılda tutarak, Runnow.io insanları günlük egzersizlerde adım atmaya ve sosyal aktivitelere katılmaya teşvik ediyor. Kullanıcılar yalnızca fiziksel sağlıklarını iyileştirmekle ve değerli oyun içi ödüller kazanmakla kalmaz, aynı zamanda dünya çapındaki topluluklarla bağlantı kurabilir ve ihtiyacı olanları desteklemek için düzenli sosyal etkinliklere katılabilirler.

Runnow.io is a Lifestyle Gamification – Move & Earn project developed by KBG Studios. With a vision “One million steps for a healthier world”, we want to build a healthier, inclusive, and sustainable world where people not only take care of themselves but also care for others.

With that in mind, Runnow.io encourages people to take steps in daily exercise and participate in social activities. Not only do users improve their physical health and earn valuable in-game rewards, but they can also connect with communities worldwide and join in regular social activities to support those in need.

Musa Tilki: Şu anda piyasa durumu çok değişken, tokenlerin fiyatı büyük ölçüde düştü. #KBG bu dalgalı piyasada ne yapacak çünkü piyasa sürekli dalgalanıyor. KBG ekibi bu olumsuz ortamı nasıl lehlerine çevirebilir?

Currently, the market situation is very volatile, the price of tokens has dropped drastically. What will #KBG do in this volatile market because the market is constantly fluctuating How can the KBG team turn this negative environment in their favor?

William: Hmm, şu anda düşüş trendi sezonundayız. Bu sezon için hazırlandık ve önümüzde tam bir gelişim yol haritası var, yol haritamıza buradan göz atabilirsiniz. Kullanıcılar için en iyi ürünü oluşturmaya ve topluma uzun vadeli değerleri teşvik etmeye odaklanıyoruz, bu nedenle proje planımıza göre gelişiyor.

Hmm, currently we are in the downtrend season

We have prepared for this season and have a full development roadmap ahead to work on, you can check out our roadmap here.

Our focus is on building the best product for users and promoting long-term values to the society, so the project is developing according to our plan.

Conroy Clark: Runnow io’nun sunduğu spor alanları listesi varsa bizimle paylaşır mısınız? Runnow io kaç farklı oyun modu sunuyor? Runnow’u başlatmak için bir NFT satın almam gerekir mi?

If there is a list of sports fields offered by Runnow io, could you share it with us? How many different game modes does Runnow io offer? Do I need to buy an NFT to start Runnow?

William: Spor hakkında, koşu, koşu, bisiklet, yüzme, yoga vb. var… Kullanıcıların katılması ve RUNNOW/RUNGEM token kazanması için 12+ oyun modu vardır.

Kullanıcıların oyun modlarına katılmak ve Runnow.io ile kazanmak için bir NFT sneaker/bisiklet/mayo satın almaları gerekir. Ancak, O Free to Play/Free to Earn modlarımıza ücretsiz olarak da katılabilirsiniz.

About the sports, we got running, jogging, cycling, swimming, yoga, etc,… There are 12+ Play Modes for users to participate and earn RUNNOW/RUNGEM tokens.

Users need to purchase an NFT Sneaker/Bicycle/Swimwear to participate in game modes and earn with Runnow.io. However, you can also join for free with our Free to Play/Free to Earn modes.

AtsTolga: Projenizin hangi zincirde yürütüldüğü ve denetlenip denetlenmediği hakkında bilgi verir misiniz? Ayrıca projenizin rakip projelere göre ezici bir şekilde üstün olan özelliklerinden bahseder misiniz?

Can you give information about which chain your project is running and whether it has been audited or not? Also, can you talk about what overwhelmingly superior features your project has compared to competing projects?

William: İlk olarak BSC’de çalışıyoruz ve gelecekte çoklu zinciri destekleyeceğiz. Ve biliyorsunuz, en yüksek kaliteli blok zinciri geliştirme ve akıllı sözleşme güvenlik denetim hizmetlerinden biri olan Verichains tarafından denetleniyoruz. Bir zamanlar Axie Infinity’den Ronin Köprüsü’nü düzeltti ve projemizin onlar tarafından korunacağından çok eminiz. Üstün özelliğe gelince, Mara Runnow özelliğimize çok güveniyoruz. Videoya bir göz atabilirsin

We are running first on BSC, and will support multichain in the future.

And you know, we are being audited by Verichains – one of the most high-quality blockchain development and smart contract security audit services. It once fixed the Ronin Bridge from Axie Infinity and we are very confident to have our project protected by them.

About the superior feature, we are very confident with our Mara Runnow feature. It’s gonna be a big buzz.

Kripto Piggy: Katılan herkese teşekkürler ve teşekkürler William. Sizi burada ağırlamak bir zevkti. Sizinle tekrar konuşmayı çok isteriz. Başarılarınızın devamını dileriz.

Thank you everyone who participated and thank you William. It was a pleasure to host you here. We’d love to talk to you again. We wish you continued success.

Runnow.io hakkında en yeni bilgi ve gelişmeler için:

Website: https://runnow.io/

Discord: https://discord.com/invite/AGytWeMecD

Telegram: https://t.me/runnowofficial

Twitter: https://twitter.com/KBG_Studio

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Merve Sait tarafından yazıldı.

KoinSaati İçerik Editörü

Trust Wallet Cüzdanınızı Nasıl Güvende Tutabilirsiniz?

Aave Kendi Stablecoin’ini Çıkarmak İstiyor