içinde ,

RSS3 ($RSS3) Huobi Pioneer Zone’da Listeleniyor: RSS3 ($RSS3) Nedir?

RSS3 ($RSS3) yatırma işlemleri bugün (14 Şubat) TSİ 08:00’da Huobi Global borsasında Pioneer Zone’da işleme açıldı. Yeterli hacme ulaşıldığında ise spot işlemler de yapılabilecek.

Yatırımcılar, bugün TSİ 08:00’dan itibaren Huobi Global üzerinden $RSS3 yatırma işlemleri yapabilecek. RSS3 spot işlemler (RSS3/USDT) yatırma hacmi piyasa işlemlerini karşılayınca başlayacak olup başka bir duyuru ile bildirilecektir. Ancak RSS3’lerinizi Huobi Global borsasından başka yere çekmek (withdrawal), aktarmak için ertesi gün, yani 15 Şubat TSİ 10:00’a kadar beklemeniz gerekmektedir.

Resmi Huobi Global Twitter hesabının RSS3 listeleme haberi:

RSS3 ($RSS3) Nedir?

RSS3, verimli ve merkeziyetsiz bilgi dağıtımını desteklemeyi amaçlayan yeni nesil bir ağdır. RSS3, sosyal medyalar, içerik ağları, metaverse uygulamaları, e-ticaret platformları ve oyunlar dahil olmak üzere çeşitli uygulamalara güç sağlar. Örneğin,

  • Cheers Bio, Web3’ünüz tek yerde
  • Flowns, kimlikler ve varlıklar için açılış protokolü,
  • inGroup, merkeziyetsiz grup sosyal ağı
  • MaskNetwork, açık İnternet’e açılan bir portal
  • Revery, siber faaliyetlerin hepsi tek bir yerde
  • ShowMe, NFT sosyal abonelik platformu

RSS3

$RSS3 ağın token’i olarak yer alır. Yatırımcıları arasında, Arweave, Balaji Srinivasan, Coinbase Ventures, Coinshares, Dapper Labs, Dragonfly Capital, Fabric Ventures, Formless Capital, Hash Global, Hashkey, Mask Network, Miss Bitcoin, Sky9 Capital, Youbi Capital yer almaktadır.

Official website: https://rss3.io/#/

Whitepaper: https://rss3.io/#/whitepaper

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

MES tarafından yazıldı.

Yaklaşan 5 Cosmos (ATOM) Airdrop Etkinliği

Bitcoin (BTC) İçin Takip Edilmesi Gereken Kritik Seviyeler