in ,

Roush Fan Token Chiliz Borsasında Listeleniyor: $ROUSH Nedir?

Roush Fan Token 28 Eylül 2021 Salı (bugün) TSİ 18.00’de Chiliz borsasında listeleniyor. Kullanıcılar listeleme saatinden itibaren ROUSH/CHZ paritesinden işlem yapabilecekler.

ROUSH Token Nedir?

Fan Tokenları, süresi asla bitmeyen dijital geçiş araçlarıdır. En sevdiğiniz spor organizasyonuna gelişmiş erişim sağlarlar. Onları anketlerde oy kullanmak için kullanabilirsiniz, hatta VIP alanından bir yarış izleme şansını bile kazanabilirsiniz!

Tek yapmanız gereken Socios.com uygulamasını indirmek ve Roush Fenway Yarış Fan Tokeni ($ROUSH) satın almaktır. Bunu, önce Chiliz ($CHZ) adlı dijital para birimini satın alarak ve bunları doğrudan uygulamada $ROUSH Taraftar Token’ınızla değiştirerek yapabilirsiniz. Normalde yapacağınız herhangi bir çevrimiçi satın alma işlemi kadar güvenlidir.

Roush Fenway Yarışları, aslen Roush Racing, şu anda NASCAR Cup Serisinde yarışan bir Amerikan profesyonel stok araba organizasyonudur. 2000’lerde ve 2010’ların başında NASCAR’ın en büyük yarış takımlarından biri olan Roush, daha önce NASCAR Xfinity Serisi, NASCAR Camping World Truck Serisi, ARCA Yarış Serisi, Trans-Am Serisi ve IMSA Camel GT. Ekip şu anda tam zamanlı olarak Ryan Newman için 6 numaralı Ford Mustang GT’yi ve Chris Buescher için tam zamanlı olarak 17 numaralı Mustang’i kullanıyor.

Motor sporları ile ilgilenenler için eşsiz bir fırsat.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

Chronicle XLM

KuCoin Listeli, Chronicle (XNL) Temel Analizi | Eylül 2021

çin, bitcoin

Çin, CoinGecko, CoinMarketCap ve Diğer Benzer Siteleri Engelledi