içinde , , ,

ROSE, FTM, MINA ve ALGO Teknik Analizleri I 10.08.2022

Bugün sizler için hazırlamış olduğum Oasis Network (Rose), Fantom (FTM), Mina (MINA) ve Algorand (ALGO) analizlerini paylaşmak istiyorum.

Gün içinde paylaştığım fiyat analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Twitter: Kripto Kirpi

Oasis Network (ROSE)

Gerçekleşen fake-out sonrası geri çekilmeler yaşayan Oasis Network (ROSE), geri çekilmelerin devam etmesi halinde 0.0905-0.0955 bölgesindeki desteği test edebilir. Bu destek bölgesinen daha güçlü bir şekilde yükseliş trendini devam ettirmesi halinde 0.1305 direncine kadar ilerleyebilir. 0.0905 altında gerçekleşecek fiyatlanmalar halinde ise 0.0645-0.0702 bölgesine kadar düşüş trendi oluşturabilir.

Fantom (FTM)

Yükselen trend desteğine kadar gerileyen Fantom (FTM) için ikili tepe ihtimali de görünüyor. Yukarı yönlü hareketlerde 0.4165 güçlü bir direnç. Trend altı kapanışlarda 0.3265-0.3390 majör destek bölgesinden güç toplamak isteyebilir.

Mina (MINA)

Güçlü bir dirençten reddedilen Mina (MINA), 0.960 direncini kırması halinde 1.070 direncine kadar yükselişlerini devam ettirebilir.  Düşüşlerin devam etmesi halinde ise 0.830 dolar seviyelerindeki desteği test etmek isteyebilir. 0.729-0.759 bölgesinde majör destek bulunuyor.

Algorand (ALGO)

0.2900 dolar seviyelerinden başlattığı yükseliş trendini sürdüren Algorand (ALGO), 0.3770 direncinden ikinci defa reddedildi. Düzeltme hareketi için bir geri çekilme olduğunu varsayarsak 0.3295-0.3385 bölgesindeki majör direnci test etti diyebiliriz. Bu bölgeden güç toplayarak yükselişlerini sürdürmesi halinde 0.3770 ve 0.3975 dirençleri takip edilebilir. 0.3295 altında gerçekleşecek fiyatlanmalar halinde ise sırası ile 0.3175 ve 0.2900 destekleri test edilebilir.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

ICP

ICP Kendi Boğasını Yaşayabilir mi?

Paris Hilton Sandbox’ta Kendi Sanal Köşkünü Yaratıyor