in , , ,

Ripple’da (XRP) Önemli Gelişmeler ve Teknik Analiz | 30 Ekim 2021

Ripple

Dava süreci devam eden hatta Ripple Labs avukatı James K. Filan tarafından daha da uzayacağına dair yapılan açıklamalar sonrası uzun süredir yatay hareketler ile seyreden XRP ’nin bu hareketlerine devam ediyor olması yatırımcıları açısından sıkıcı bir durum oluşturmuş olabilir. Ancak Ripple’da (XRP) yapılan ABD dışındaki faaliyetler aslında bardağın dolu tarafına bakmak ile eş değer olarak tanımlanabilir. Orta Doğu’da aktif olmak için PYYPL ile ayrıca Dubai merkezli Al Ansari Exchange ile kurulan ortalıklar ileriye dönük pozitif gelişmeler olarak nitelendirilebilir. Aynı zamanda Eylül 2021’de Stellar CEO’su Jed McCaleb’e son transferin de gerçekleştirildiğinin duyurulması yine bu pozitif gelişmeler içerisinde dikkate değer duruyor.

Ripple'da (XRP)

27 Ekim tarihinde piyasa genelinde yaşanan dump sonrası 0.9430 desteğine dokunarak bu seviyeden gelen güçlü alımlar ile yönünü tekrardan yukarı çeviren XRP, yukarı yönlü bu ivmenin devam etmesi halinde 1.20 direncini tekrardan test edebilir. 1.20 direncinin kırılımı halinde 1.56 direncine kadar bu yükseliş trendi devam edebilir. 0.9430-0.8660 bölgesinde bulunan desteğin kırılımı halinde ise düşen trend içerisine geri dönüş yaşanacağından dolayı 0.7830 ve 0.5165 destekleri takip edilebilir.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

Kriptopara, Bitcoin, Ethereum

2021 İçin En Sürdürülebilir 15 Kriptopara Birimi

LOCGame Oyun Geliştirme Güncellemesi #2