AltcoinKriptoparaRipple (XRP)

Ripple (XRP), Wanchain İle İşbirliği Yapacak

Ripple (XRP), birkaç gün içinde blockchain tabanlı birlikte çalışabilirliğin çözümünü sunan Wanchain ile ortaklık kuracak. Wanchain (WAN) finans dünyasını yeniden inşa etmeyi hedefleyen ve dünyadaki dijital varlıkları bir araya getiren bir kripto para projesi şeklinde tanımlanabilir. 

Wanchain CEO’su Jack Lu’ya göre, bu ortaklık resmi olarak XRP kullanım durumlarını artıracak. Dahası, işbirliği sayesinde kullanıcıların XRP tokenini likidite madenciliği ve verim çiftçiliği faaliyetleri için kullanmasını sağlayacak. Ayrıca, bu ortaklık kapsamında XRP sahipleri Wanchain, Ethereum ve diğer birçok blok zinciri aracılığıyla merkezi olmayan bir finans (DeFi) uygulamasını kolayca deneyimlemek için tam erişime sahip olacaklar. Lu, XRP sahiplerinden sürdürülebilir bir DeFi sistemi geliştirmeye de katılmalarını istedi. Lu, bu konu hakkında şöyle bir tweet attı:

“XRP’nin Wanchain’in merkeziyetsiz, birlikte çalışabilir blok zinciri ağları ailesine resmen katılmasına sadece birkaç gün kaldığı için mutluyum. Her XRP sahibine hoş geldiniz diyorum. Gelin ve ailemize katılın! Bu yeni DeFi dünyasını birlikte inşa edelim.”

Buna ilaveten XRP, mevcut SEC dava iddialarına rağmen günümüzde kripto piyasasında daha umut verici ve yükseliş göstermeye devam ediyor. XRP fiyatı birkaç gün önce 1 dolardan 1.40 dolara kadar yükselişini sürdürdü. Peter Brandt destek olarak geçtiğimiz günlerde XRP’nin yükseliş baş-omuz modeli oluşturduktan sonra tüm zamanların en yüksek seviyesine bile ulaşabileceğini söyledi. Bu yazının kaleme alındığı an itibariyle Ripple (XRP), 1.40 dolardan işlem görüyor. Piyasa değeri açısından ise Top 100 sıralamasında 64,929,766,935 dolar ile 4. sırada konumunu koruyor.

**Kripto paralar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Başa dön tuşu