içinde , ,

Ripple (XRP) ve Polygon (MATIC) Teknik Analizleri I 23.07.2022

Bugün sizler için hazırlamış olduğum Ripple (XRP) ve Polyon (MATIC) analizlerini paylaşmak istiyorum.

Gün içinde paylaştığım fiyat analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Twitter: Kripto Kirpi

Ripple (XRP)

Piyasa genelinde oluşan pozitif hava ile güzel bir yükseliş trendi yakalayan Ripple (XRP), Jed Mccaleb’in de elindeki son kalan miktarı da satması ile önemli bir satış baskısından kurtuldu. Bu süreç içerisinde 0.3600-0.3780 bölgesindeki majör direnci test etti.

Majör direnç bölgesinden reddedilmesi ile geri çekilmeler yaşamaya başlayan Ripple (XRP), bu yazının hazırlandığı saatlerde 0.3540 seviyelerinden fiyatlanıyor. 4 saatlik grafiklerde EMA50 göstergesinin atında bir fiyatlama gözlemlenirken, geri çekilmelerin devam etmesi halinde 0.3390 seviyelerindeki destek test edilebilir.

Ripple (XRP)
Ripple (XRP) Teknik Analizi I 23.07.2022

Yükseliş trendini devam ettirebilmesi açısından 0.3600-0.3780 bölgesindeki majör direncin kırılması büyük önem taşıyor. Bu ihtimalin gerçekleşmesi halinde ise 0.4020-0.4190 bölgesindeki bir diğer dirence kadar yükselişlerini devam ettirebilir.

Polygon (MATIC)

Geçtiğimiz haftanın en çok dikkat çeken coin’lerden biri olan Polyon (MATIC), %30 civarında bir yükseliş gerçekleştirse de bu yükselişini sürdüremedi. 0.9880 direncinden reddedilerek sert satışların gelmesi ile bu kazançlarının hemen hemen yarısını geri verdi.

Polygon (MATIC)
Polygon (MATIC) Teknik Analizi I 23.07.2022

Düşüşlerin devam etmesi halinde oluşacak düşüş trendi ile 0.7360 desteği test edilebilir. Olası bir yükseliş hareketi halinde ise tekrardan 0.9880 direnci kritik bir önem taşıyor. Bu direnç seviyesinin kırılması halinde 1.1860 seviyelerindeki dirence kadar sert bir yükseliş hareketi de izleyebiliriz.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

Shiba Inu (SHIB)

Balinaların Shiba Inu’ya (SHIB) İlgisi Artıyor!

Freddy Zwanzger: “Tüm ‘Ethereum Katilleri’ Başarısız Olacak”