içinde ,

Ripple (XRP), Lotus ile Partnerliğini Duyurdu

SEC ile davası nedeniyle adını sıkça duyduğumuz popüler blok zinciri ve kripto para birimi Ripple (XRP), İngiliz spor araba markası Lotus ile partnerlik anlaşması imzaladı. Anlaşma ile Ripple (XRP), XRP Ledger (XRPL) aracılığıyla otomotiv NFT’leri piyasaya sürecek.

Popüler blok zinciri ve kripto para şirketi Ripple, İngiltere merkezli spor otomobil üretim şirketi Lotus ile ortaklık kurduğunu, XRP Ledger (XRPL) üzerinden otomotive NFT’leri piyasaya süreceklerini duyurdu.

Ripple (XRP), söz konusu duyuruyu resmi Twitter hesabı üzerinden böyle duyurdu:

“Otomotiv NFT’lerini XRPL’ye getirmeye yardımcı olmak için Lotus ile ortak olmaktan heyecan duyuyoruz.”

Söz konusu otomotiv NFT’leri, bu yılın başlarında oluşturulan otomotiv şirketinin bir departmanı olan Lotus Advanced Performance biriminin bir ürünü olacak. NFT’ler, koleksiyonerlerin farklı Lotus arabalarını yepyeni bir boyutta deneyimlemelerini sağlayacak ve dijital koleksiyon sahiplerine önümüzdeki süreçte birçok avantaj sağlayacak.

Lotus Advanced Performance Direktörü Simon Lane:

“Lotus her zaman en son yeniliklerle yakından ilgilenmiş ve Web3 sektörüne müşteri odaklı bir NFT programıyla bu adımla girmek, bunun mükemmel bir örneğidir. Bu alanda gerçek bir uzman olan NFT PRO ile ortaklık kurmak, Lotus hayranlarının yeni bir dijital topluluğu için gerçekten akılda kalıcı içerikler sunmamızın garantisi anlamına geliyor.”

Ripple Ledger (XRPL) son zamanlarda çeşitli kullanım durumları için geniş çapta benimsendi. Nisan 2022’de, eski NBA yıldızı Michael Jordan, XRP Ledger aracılığıyla NFT’ler piyasaya süreceğini duyurmuştu.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Garen Varjabetoğlu tarafından yazıldı.

Fransa'da, Nice Sophia Antipolis Üniversitesi'nde Ekonomi-Yönetim bölümünden mezun oldum. Fransızca ve İngilizce dillerine hâkimim. Bir süre özel sektörde çalıştıktan sonra, blokzinciri teknolojisiyle tanıştım ve kendimi bu alanda geliştirmekteyim.

Snoop Dogg, Kripto Kışı ve NFT’lerin Geleceği Hakkında Konuştu

Türk Kripto Fenomenlerinin Gündeminde Neler Var? | 29 Haziran 2022