in , , ,

Ripple (XRP) Güncel Teknik Analizi | 30.09.2022

Bugün sizler için hazırlamış olduğum Ripple (XRP) analizini paylaşmak istiyorum.

Gün içinde paylaştığım analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Twitter: Kripto Kirpi

Ripple (XRP)

Dava süreci devam eden Ripple (XRP), bu süreçte atılan olumlu adımların etkisi ile son günlerde sert yükselişler gerçekleştiriyor. Son 15 günlük süreçte %70 üzerinde bir yükseliş gerçekleştirerek dikkatleri tekrardan üzerine çekmeyi başardı.

0.5630 dolar seviyelerindeki dirence yakın bir noktadan gelen satışlar ile geri çekilmeler yaşaması teknik açıdan olumsuz bir hava oluşmasına neden oldu. Bu geri çekilmeler sonrasında gelen alım tepkileri ile geçtiğimiz gün tekrardan bir hareketlenme yaşasa da bu tepkiler yeni bir yüksek tepe oluşumuna yeterli olmadı.

Ripple (XRP) için en kritik direnç seviyesi olarak 0.5630 dolar seviyesi takip edilebilir. Ancak yaşanan geri çekilmeler sonrasında oluşan yeni düşük tepenin aynı zamanda Fibonacci 0.618 seviyesinden dönüş gerçekleştirmesi yeni bir düşüş trendi oluşumuna sebep olabilir.

Olası bir düşüş trendi halinde Ripple (XRP) 0.4020-0.4190 bölgesindeki majör desteği tekrardan test ederek daha güçlü bir şekilde geri dönüş gerçekleştirebilir. Bu majör destek bölgesinin kırılması halinde ise 0.3600-0.3780 bölgesindeki bir alt desteğe kadar sarkmalar gerçekleştirebilir. Bu süreç içerisinde dava ile ilgili haberlerin de takip edilmesi yardımcı olabilecektir.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

dYdX ve Diğer Merkeziyetsiz Borsalar

Avalanche (AVAX) Güncel Teknik Analizi | 30.09.2022