in , ,

Ripple (XRP) Fiyatında Son Durum Ne?

Ripple (XRP), Çarşamba günü %0,56 oranında düşüş yaşadı. Salı günü yaşanan %0,63’lük kaybın ardından XRP günü 0,4993 dolar seviyesinden tamamladı.

XRP, 50 günlük ve 200 günlük EMA’ların altında kalarak düşüş sinyalleri gönderdi. XRP’nin 0,4950 doların altına düşmesi, ayıların 0,4700 dolar destek seviyesine ulaşmasını sağlayacaktır. Devam eden SEC davalarıyla ilgili belirsizlik alıcıların iştahını test etmeye devam ediyor.

0,5042 dolar direnç seviyesinin üzerinde bir kırılma, XRP’nin 200 günlük ve 50 günlük EMA’lara doğru hareketini destekleyecektir.

44,18 14 günlük RSI okuması, aşırı satım bölgesine girmeden önce XRP’nin 0,4700 dolar destek seviyesine düştüğünü gösteriyor.

4 Saatlik Grafik

XRP, 50 günlük ve 200 günlük EMA’nın altında kalarak düşüş fiyat sinyallerini yeniden teyit ediyor. XRP’nin 0,4950 doların altına düşmesi, 0,4700 dolar destek seviyesine doğru bir hareketi destekleyecektir.

Bununla birlikte, 0,5042 dolar direnç seviyesinin ve 50 günlük EMA’nın üzerinde bir kırılma, boğalara 200 günlük EMA’da bir çalışma sağlayacaktır. Satış baskısı 0,5040 dolar bölgesinde yoğunlaşabilir. 50 günlük EMA, 0,5042 dolar direnç seviyesi ile kesişiyor.

14-4 saatlik RSI 44,64 okuması, aşırı satım bölgesine girmeden önce XRP’nin 0,47 dolar destek seviyesine hareket etmesini destekliyor.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Celestia (TIA) Ne Zaman Borsalarda Listelenecek?

BNB Chain’deki En Yeni Projeler (15-21 Eylül)