içinde ,

Ripple (XRP) Fiyatı Önümüzdeki Hafta %20 Artabilir I Güncel Fiyat Analizi

Ripple

Ripple (XRP) fiyatı, kritik seviyelerin kırılmasının ardından bir düzeltmeye yol açabileceği seviyede seyrediyor.  Bununla birlikte,  gelen satış baskısı azalırsa, fiyat yükselişe geçebilir ve bir ralliyi tetikleyebilir.

XRP fiyatı, Mayıs ayının ilk haftalarından itibaren kaydettiği en düşük seviyesi  0,336 $’dan %38 oranında bir sıçramayla 0,466 $’a yükseldi. XRP fiyatı 0,395 ila 0,450 dolar arasında değişen dar bir aralık oluşturdu ve çoğunlukla bu seviyede seyretti.

26 Mayıs’ta XRP fiyatı, bir ralli girişiminde bulunmadan önce alt limiti 0,395 dolardan 0,375 dolara doğru eşit bir düşük (equal lows) seviye yarattı. XRP fiyatı buradan %15 tırmanıp orta noktayı 0,422 dolardan kırdı, ancak o seviyede uzun süre tutunamadı. Ripple fiyatı şu anda işlem gördüğü yer olan 0,385$’a kadar düşük aralığın altında yer alıyor.

Bu yazı kaleme alındığı esnada XRP fiyatı 0,395 ile 0,450 dolar aralığında işlem görüyor. XRP fiyatı buradan U dönüşü yaparak yükselişe geçebilir. Bununla birlikte, 0,375 dolarlık direnç aşılırsa ya da direnç seviyesi desteğe dönüşürse XRP fiyatı daha da düşebilir ve 0,338 dolarlık destek tabanını yeniden test edebilir. Boğaların devreye girip Ripple’ı yükseltme ihtimalini hesaba katarsak ortaya çıkan ralli muhtemelen 0.450 $’dan yüksek bir aralık olabilir.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

KoinSaati içerik yazarı.

Starbank Finance Ekibi ile AMA Etkinliği

Trust Wallet ile Kripto Satın Alma Rehberi