in ,

Ripple (XRP), Coinbase Platformu Tarafından Delist Edilebilir!

Coinbase, Ripple (XRP) varlığını delist etme kararını SEC tarafından gelecek gözlemler doğrultusunda netleştirecek. Fakat, delist kararı henüz kesinleşmemiş iken ABD anonim kaynakları, en azından Amerikan yatırımcılar için Coinbase’de XRP işlemlerinin kitlendiği yönünde bilgileri aktarmaya devam ediyor.

En çok hacim gören altcoinlerden biri olan XRP, eski günlerini özleyecek gibi görünüyor. ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) açtığı dava sonucunda piyasadan silinmeyle karşı karşıya kalan Ripple’ın XRP’si, kan kaybetmeye devam ediyor. Son günleri hareketli geçiren XRP, Avrupa’nın en büyük para borsalarından Coinmama ve Bitstamp, Amerika’dan gelecek haberler doğrultusunda XRP ticaretini askıya aldığını duyurdu.

XRP

Ripple (XRP) Coinbase Tarafından Delist Edilecek mi?

Dünya çapında 40 milyondan fazla müşterisi olan ve yakın zamanda ilk halka arzını (IPO) duyuran en büyük ve en popüler Amerikan kripto para borsası olan Coinbase, XRP’nin devam eden listelemesinden büyük ölçüde zarar görmesinin yanında yatırımcılar için gözden düşebilir. Coinbase’in yasal incelemesinin mevcut durumuna ilişkin Cinneamhain Ventures’ın ortağı ve profesyonel analist olan Adam Cochran tarafından aktarılan bilgilere göre, Coinbase bugün XRP ile ilgili bir karar vermek istiyordu. Ancak ABD borsasının duyuruyu ertelediğini, çünkü SEC ile görüştükten sonra hala cevaplanmamış sorular olduğunu ifade etti. Bu konuyla ilgili olarak Cochran şunları ifade etti:

“Coinbase’in, XRP’yi delist etme yönünde eğilimleri olacaktır. Delist etme hamlesi, bugün erken saatlerde bekleniyordu, ancak kaynaklar SEC görüşmeleri ve avukatlarla etkileşimlerden sonra bile akıllarda kalan soru işaretleri olduğu için ekibin beklemeye geçtiğini belirtmek istiyorum. Geriye kalan bütün soru işaretleri, Coinbase’in uluslararası kullanıcılarını nasıl etkilediği gibi görünüyor. Ancak, bunu yasal bir risk ve halka arz için risk olarak gören yatırımcıların baskısı görünüşe göre artış göstermekte.”

 

**Kripto paralar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

ETH/USD Fiyatı 2021 Yılında 680 Doların Üzerinde Büyük Bir Yükseliş Yapabilir

Bitcoin (BTC) Rekor Üstüne Rekor Kırıyor!