içinde ,

Ripple, Lunu ile Ortaklığını Duyurdu!

Ripple, lüks perakendecilerin kripto ödemelerini sağlamak için Lunu ile ortaklığını duyurdu.

Ripple

Kurumsal blockchain ve kripto para ile ödeme çözümlerinde lider olan Ripple, Berlin merkezli şirketin lüks perakendecilerini Ripple’ın Liquidity Hub’ı kullanarak mağazada ve çevrimiçi bir ödeme şekli olarak kripto para birimini kabul etmede desteklemek için Lunu ile bir ortaklık duyurdu.

Lunu, İngiltere ve Avrupa’daki üst düzey ve lüks perakendecilerin, Lunu’nun satış noktası (POS) terminali ve çevrimiçi widget’ı aracılığıyla mağazada kripto ödemelerini kabul etmelerini sağlar. Lunu şu anda Farfetch, Off-White, Browns ve Steven Stone gibi müşterilerle çalışıyor. Liquidity Hub, kripto varlıklarının değişimini rekabetçi fiyatlarla tek bir yerde fiat olarak optimize ederek Lunu müşterilerinin kripto ödemelerinin kabulünü hızlandırmalarını sağlayacak.

Ripple, dijital varlıkları optimize edilmiş fiyatlarla elde etmek için anahtar teslim entegrasyon ve akıllı sipariş yönlendirmesi sunan uzun vadeli kripto benimsemeyi desteklemek için Liquidity Hub’ı başlattı. Liquidity Hub müşterileri, piyasa yapıcılar, borsalar ve OTC dahil olmak üzere çeşitli küresel mekanlardan kripto varlıklarına sorunsuz bir şekilde erişebilir.

Lunu Ürün Direktörü Rajesh Madhaiyan ortaklık için şunları söyledi:

“Lüks perakendeciler için en son trendleri takip etmek hayati önem taşıyor ve ödemeler söz konusu olduğunda en büyük yenilik, gelişen blockchain teknolojisinden geliyor. Lunu sayesinde bu perakendeciler, sayıları sürekli artan yeni, daha genç, daha varlıklı kitlelere erişiyor. Ripple ile ortaklığımız, ödeme yöntemlerinin çeşitliliğini genişleterek ve perakendecilerin markalarını daha yenilikçi ve ilerici olarak göstererek perakendecilerin müşteri hizmetleri tekliflerini büyük ölçüde etkileme potansiyeline sahip.”

Avrupa’da Ripple ürünlerine olan talep son derece güçlü olmaya devam ediyor. Ripple’ın son araştırması, Avrupa’daki finans kurumlarındaki katılımcıların %70’inin blockchain’in önümüzdeki beş yıl içinde işleri üzerinde büyük veya önemli bir etkisi olmasını beklerken, katılımcıların %59’u ödemeler için blok zinciri kullanmaya ilgi duyduğunu belirtti.

Ripple Avrupa Genel Müdürü Sendi Young Ripple ile Lunu ortaklığı için şunları söyledi:

“Kripto likidite, ödemelerden borç vermeye ve krediye kadar tüm Ripple çözümlerinin temelini oluşturan ortak konu. Amacımız, müşterilerimizin ve onların müşterilerinin yararına bir dizi kurumsal odaklı kripto ürünleri oluşturmaktır. Lunu’nun lüks perakende müşterilerinin kripto ödemelerini satış noktasında kabul etmelerini sağlayacak Liquidity Hub için bu harika yeni kullanım örneğinden dolayı çok heyecanlıyız.”

Ripple, blockchain ve kripto kurumsal çözümlerinde pazar lideridir ve müşteriler ürünlerini kullanarak büyümeye ve ölçeklendirmeye devam ettikçe, küresel olarak benzeri görülmemiş bir büyüme görmeye devam ediyor. 2021’de Ripple, RippleNet’teki işlem sayısını ikiye katlayarak bugüne kadarki en başarılı yılını yaşadı. RippleNet’in yıllık ödeme hacmi çalıştırma oranı şu anda 15 milyar dolardır.

RippleNet, Ripple’ın dünya çapındaki ortaklarının iş performanslarını ve ölçeklerini hızlandırmasına yardımcı olmak için blok zinciri teknolojisinden yararlanır. Gerçek zamanlı ödemeleri mümkün kılmak için üstün bir son müşteri deneyimi, basitleştirilmiş ağ ortaklığı, likidite yönetimi çözümleri, kredi limitleri ve son teknoloji altyapı sunar.

Lunu Hakkında

2018 yılında Berlin’de kurulan Lunu, 2018’de Berlin’in endüstriyel hangarlarından birinde avangart bir sanat sergisinde tanışan iki başarılı teknoloji girişimcisi Artem Shaginyan ve Petr Vishnyakov’un eseridir. Blockchain teknolojisinin potansiyeline ilgi duyduklarını keşfettiklerinde, iş geliştirme için en umut verici alanları belirlemek için bu endüstriyi keşfetmeye karar verdiler. Lunu’daki ortaklıkları, Vishnyakov’un yeni dijital ekonomi ve kripto para birimlerindeki uzmanlığını Shaginyan’ın e-ticarette tasarımcı ve seri girişimci olarak geçmişiyle birleştiriyor.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Merve Sait tarafından yazıldı.

KoinSaati İçerik Editörü

Ethereum, BNB, ve Cardano Fiyat Analizleri I 07.06.2022

Premier League Kripto ve NFT Ticari Marka Kaydı Oluşturdu