in , ,

Ripple, Liquidity Hub Başlatıyor

Ripple, XRP, Bitcoin, Ethereum ve Litecoin’e kurumsal erişim sağlayan Liquidity Hub’ı duyurdu.

Ripple Liquidity Hub, son müşterilere dijital varlıkları rekabetçi fiyatlarla satın alma, satma ve elinde tutma olanağı sağlayan bir kripto likidite platformudur.

Yeni üründe kullanılan teknoloji, Ripple’ın iki yıllık, Talep Üzerine Likidite (ODL) platformuyla aynı. Ripple’ın yeni ürünü, işletmeler için BTC, ETH, LTC, ETC ve XRP likiditesini artırmaya odaklanıyor. Platform, dijital varlıkları piyasa yapıcılardan, borsalardan ve OTC masalarından temin edecek.

Ripple, 2022’de Liquidity Hub’ı Başlatmayı Planlıyor

Ripple’ın Liquidity Hub, müşterilerin Bitcoin Cash (BCH), Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) ve Ethereum Classic (ETC) almalarını, satmalarını ve elde tutmalarını sağlayacak işletmeler için bir çözümdür.

Ripple’ın duyurusu şöyle:

Ana akım kripto, finansal kurumların katılımını gerektirir. Dijital varlıkların tüketici ticareti yoluyla likiditeyi destekleyen birçok borsa varken, gerçek bir kripto öncelikli dünya, kurumsal katılım olmadan zor kalacaktır.

Ripple, XRP

Kullanıcıların kripto, tokenize edilmiş varlıklar ve transfer değeri kullanmasını gerektiren projelerin sayısındaki artışla birlikte Ripple’ın yeni çözümü, kurumlar ve işletmeler için dijital varlıklara sorunsuz ve uygun fiyatlı erişim sağlamak için likidite sağlamanın anahtarıdır.

Ripple bunu “önce kripto” yaklaşımı olarak kabul ediyor ve finansal kurumlara anahtar teslimi bir çözüm sunuyor. Liquidity Hub, BTC, ETH, ETC, LTC ve XRP’yi piyasa yapıcılardan, borsalardan ve OTC masalarından optimize edilmiş fiyatlarla tedarik etmek için akıllı sipariş yönlendirmesinden yararlanacak.

Vurgu, kripto platformlarında müşterilere sunulan “mümkün olan en iyi fiyatlar” üzerindedir. Liquidity Hub, uzun ve kaynak ağırlıklı entegrasyonların zorluğunun üstesinden gelir ve ön finansman gereksinimlerini ortadan kaldırarak işletme için işletme sermayesini serbest bırakır.

Ripple

RippleNet Genel Müdürü Asheesh Birla şunları söyledi:

Kolay ve verimli likidite yönetimi ihtiyacını çok iyi biliyoruz. Kripto ve finans kurumları DNA’mıza gömülüdür. Bu nedenle, kripto öncelikli bir dünyaya hazırlanırken müşterilerimizin, finansal kurumlarla kendi kapsamlı çalışmalarımızı güçlendiren kripto varlıkları satın almak, satmak ve tutmak için aynı güvenilir tek bir noktadan erişim sağlamak istemeleri çok mantıklı.

Analistler, XRP fiyat trendini değerlendirdi ve önceki zirve yüksekleriyle karşılaştırdı. Bir kripto para birimi analisti olan Gert van Lagen, XRP’nin 2013, 2017 ve 2021’deki patlamalı zirvelerini karşılaştırdı. Analizine dayanarak, 2021 sonunda XRP fiyatı hedefi 18 dolar.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız. 

MES tarafından yazıldı.

Tim Cook

Tim Cook, Kriptoparalara Yatırım Yaptığını Açıkladı

Üstad Splinter

Üstad Splinter ile Bir Örnekle Temel Analiz Dersi