in , ,

Ripple’ın CEO’su, XRP Sahiplerinin Duymak İstemediği Şeyler Söyledi!

ABD savunma avukatı Deaton, XRP sahiplerinin Ripple’ın CEO’su Brad Garlinghouse tarafından yapılan davanın sonuçlanma tarihine dair tahminini duymak istemediğine inanıyor.

Yakın tarihli bir röportajda Brad Garlinghouse, Ripple ile ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu arasındaki davanın ne zaman sona ereceği konusunda bir zaman dilimi vermişti. Ripple’ın CEO’su, Yargıç Analisa Torres’in davanın nihai sonucuna 2-9 ay içinde karar verebileceğini söyledi. Garlinghouse, davanın Haziran 2023’e kadar sona erme ihtimalinin yüksek olduğunu öne sürüyor.

Deaton, Garlinghouse’un Tahminine Tepki Verdi

Avukat Deaton; Garlinghouse’un açıklamalarıyla SEC’e karşı bir grup davasında XRP sahiplerini temsil eden 72.000’den fazla avukat ve XRP yatırımcılarını kızdırmış olabileceğini ima etti.

Avukat, Garlinghouse’un bilgiyi şu anda kendisini davada temsil eden avukatlarından almış olabileceğini sözlerine ekledi. Ancak Deaton, bu büyüklükte bir davanın sadece iki ay içinde sonuçlanabileceğine inanmıyor.

Deaton’a göre Ripple ve SEC davasıyla ilgili nihai kararın en erken tarihi Mart 2023 sonuna kadar olacak. Eski ABD savunma avukatı James K. Filan’ın yaptığı benzer bir tahmine karşılık gelmesi de oldukça dikkat çekici.

XRP sahipleri, Ripple CEO’sunun tahminlerinden memnun değiller çünkü kripto para biriminin fiyatının bir an önce dengelemenmesini istiyorlar. Muhtemelen düzeni tekrar yoluna koymak için davanın sona ermesini hevesle bekliyorlar. Yine de mahkeme yasalara göre hareket edecek ve bu süreç zaman alacaktır.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Başak Çetinbülüç tarafından yazıldı.

İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı son sınıf öğrencisi. KoinSaati içerik yazarı.

Ethereum Blok Zincirinde Madencilik Bitti: Madencilerin Gelir Kaynağı Ne Olacak?

ETHPoW (ETHW) Airdrop’u Nasıl Alınır?