içinde ,

Rikkei Finance (RIFI) 7 Aralık’ta Huobi Primelist’te Listeleniyor

Huobi Global, 7 Aralık tarihinde Primest ile $RIFI’yi listeliyor.

Rikkei Finance, Huobi

Huobi Global, 7 Aralık tarihinde Primest ile $RIFI’yi listeliyor.

Huobi’nin yüksek kaliteli tokenlerin listelenmesi için kanallarını genişletme politikasında yeni bir adım olan ve Huobi Prime’a benzeyen Primelist ile katılımcılar yeni tokenleri düşük fiyattan satın alma şansı yakalayabilecek ve Primelist etkinliği sona erdiğinde yeni listelenen tokenle işlem yapabilecekler.

Satılacak Token:

  Kayıt YöntemiSıra (Çekiliş) İle KatılımHT Tutma İle Katılım
TokenRIFI
Satış Süresi7 Aralık 13:00 – 7 Aralık 15:20(Spot İşlemler, satış süresi sona erdikten 40 dakika sonra 7 Aralık 16:00 itibarıyla açılacaktır)
Satış Hacmi5.000.000 token (toplam arzın %1’si)
2.500.000 tokene kadar(toplam arzın %0,5’i)2.500.000 tokene kadar(toplam arzın %0,5’i)
Hak kazanan kullanıcılar için sıra numarası1-5.000NA
Alış FiyatıToken başına 0.1 USDTToken başına 0.1 USDT
Satın Alma Limiti50 USDTOrana göre dağıtım sistemi
Ödeme YöntemiUSDTUSDT

Katılım:

Katılımcılar etkinliğe iki yöntemle katılabilirler. Her katılımcı etkinliğe katılmak için sadece bir yöntem seçebilir ve kayıt tamamlandıktan sonra yöntemini değiştiremez.

Sıra İle Katılım

Hak Kazanma: 

 • 7 Aralık 13:00’e kadar Huobi Global’e kayıt olun ve gelişmiş doğrulamayı tamamlayın (henüz tamamlamadıysanız)
 • 7 Aralık 13:00’teki kayıt öncesinde borsa hesabınızda en az 50 USDT bulundurun

Katılım Süreci:

 • 7 Aralık 13:00 – 14:00 tarih ve saatleri arasında, katılıma hak kazanan kullanıcılar etkinliğe katılabilir. Kayıt tamamlandıktan sonra borsa hesaplarındaki USDT bakiyeleri otomatik olarak kilitlenecektir. (Önemli uyarı: Etkinliğe kaydolmazsanız ön satışa katılamazsınız)
 • 7 Aralık 14:00 – 15:20 tarih ve saatleri arasında, sistem tüm katılımcılar arasından 5.000 şanslı kullanıcı seçecek ve kişi başı en fazla 50 USDT değerinde RIFI payı sağlayacaktır. Bu kullanıcılar web sayfasında sıra numaralarını (1 – 5.000) Primelist sayfasında göreceklerdir.

Kalan katılımcıların USDT tokenlerinin kilidi otomatik olarak açılacak ve Borsa hesaplarında tekrar kullanılabilir hale gelecektir.

Huobi Token $HT Tutma İle Katılım

Hak Kazanma: 

 • 7 Aralık 13:00’e kadar Huobi Global’e kayıt olun ve gelişmiş doğrulamayı tamamlayın (henüz tamamlamadıysanız)
 • 3 Aralık 19:00:00 – 6 Aralık 18:59:59 tarih ve saatleri arasında 3 günlük ortalama HT tutma miktarınızın en az 300 HT olduğundan emin olun, bu sürede ortalama HT miktarınızı etkinlik sayfasından kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, emir verebilmeniz için aşağıdaki tabloya göre tutmanız gereken USDT alt limitini tuttuğunuzdan emin olun. Tüm ödemelerin USDT cinsinden yapılacağını hatırlatırız.
3 günlük ortalama HT tutma miktarıEmir Verme Üst LimitiUSDT Tutma Alt Limiti
300≤x<100050USDT50USDT
1.000≤x<3.000100USDT100USDT
3.000≤x<5.000150USDT150USDT
5.000≤x<10.000200USDT200USDT
10.000≤x<50.000250USDT250USDT
50.000≤x<500.000750USDT750USDT
x≥500.0002.000 USDT2.000 USDT

Katılım Süreci:

 • 7 Aralık 13:00 – 14:00 tarih ve saatleri arasında, katılıma hak kazanan kullanıcılar etkinliğe katılabilir. Kayıt tamamlandıktan sonra USDT bakiyeleri otomatik olarak kilitlenecektir. (Önemli uyarı: Etkinliğe kaydolmazsanız ön satışa katılamazsınız)
 • 7 Aralık 14:00’ten 7 Aralık 15:20’ye kadar sistem, satış emirlerini alınabilecek maksimum USDT miktarına göre gerçekleştirecek ve formüle göre yeni tokenleri her kullanıcıya dağıtacaktır.
 • Dağıtım tamamlandıktan sonra geri kalan USDT’ler kullanıcıların Borsa Hesaplarına gönderilecektir.
 • Her katılımcıya düşen token pay miktarı = Katılımcı başına USDT cinsinden emir miktarı / tüm katılımcıların USDT cinsinden emir miktarı * Toplam token arz miktarı

Not:

 • Huobi Global, RIFI yatırma ve spot işlemlerini (RIFI/USDT) 7 Aralık 16:00’da açacaktır.
 • Huobi Global RIFI çekme işlemlerini 10 Aralık 13:00’te açacaktır.
 • RIFI spot işlemleri açıldıktan sonra kısa süre içinde RIFI marjin ve futures işlemlerinin yanı sıra bol ödüllü RIFI kampanyaları da sizlerle olacak, bizi takip etmeye devam edin! Takipte kalın!

Şartlar ve Koşular:

 • Tüm Huobi Global hesaplarında (Huobi Cloud Wallet hariç) tutulan Huobi Tokenler (HT), sistem görüntüsü kapsamındadır. Sistem görüntüsü, 3 Aralık 19:00:00 itibarıyla 6 Aralık 18:59:59 tarihine kadar her 24 saatte rastgele bir zamanda alınacaktır.
 • Hatalı ve mantık dışı işlemleri önlemek adına, platform spot işlemlerin başlangıcından itibaren ilk 5 dakika boyunca Piyasa Yapıcı emirleri sınırlayacaktır. Limit Emir ile verilen emir fiyatları, etkinlikte belirlenen fiyatın 10 katından fazla olamaz.
 • Son fiyatın %90 ~ %110 aralığında emir verilmezse, alım/satım için verilmiş piyasa emirleri otomatik olarak iptal edilecektir. Yeni listelenen tokenlerin alım satım işlemleri, fiyat dalgalanmaları nedeniyle daha yüksek risk taşır. İşlem yapmadan önce lütfen riskleri anladığınızdan emin olun ve sağduyulu kararlar verin.
 • Şu ülkelerde kayıtlı hesaplar bu Primelist etkinliğe katılamazlar: Çin Ana Kara, Tayvan Çin, Hong Kong Çin, Makao Çin, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Japonya, Küba, İran, Kuzey Kore, Sudan, Suriye, Venezuela, Singapur ve Kırım.
 • API emirleri Primelist etkinliği esnasında kullanılamayacaktır.
 • Primelist etkinliğine alt hesaplar katılamaz
 • Huobi Global, kampanya kurallarında değişiklik yapma hakkını ve kampanya kurallarını ihlal eden veya etik olmayan davranışta bulunan kullanıcıları diskalifiye etme hakkını saklı tutar.

Rikkei Finance Nedir?

Rikkei Finance güvenli Borç Vermeyi mümkün kılan bir Metaverse DeFi Protokülüdür. Zincirler arası iletişim desteği, NFT borç verme ve Likidasyon entegrasyonu sağlayan blok zinciri teknolojisini kullanır, yani herhangi bir blok zinciri ağında çalışan dijital varlıkları kabul edebilir ve eş değer bir oranda işleyerek gerçek zamanlı bir borsa ağı haline getirebilir.

Temel Özellikler:

Rikkei Finance gezegeninde 5 ana özellik vardır: Spor ve Rekreasyon Merkezi, Farming Bölgesi, NFT Pazar Yeri, RiWork ve Yönetim, DAO ve Borç Verme. Hepsi sonunda Rikkei Finance’in temel ürünü olan LENDING’in geliştirilmesini destekleyecektir.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Batuhan Görbulak tarafından yazıldı.

Hacettepe Üniversitesi Almanca Mütercim Tercümanlık bölümünden mezun olduktan sonra kendisini çeviri ve yerelleştirme alanlarında geliştirdi. Farklı şirketlerde serbest çevirmenlik yapmakta olan Batuhan, 2020’de kripto paralar ile tanışmasıyla birlikte iş ağını genişleterek FinTech alanında birçok projenin çevirisinde tecrübe kazandı. Son 1 senedir çalışmalarını FinTech alanına yoğunlaştırarak Blockchain'i keşfetme yolunda çalışmalarını genişletiyor ve şimdilerde ise koinsaati.com'da co-founder ve "chief editor" olarak aktif bir şekilde çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Temel Analiz

Algorand (ALGO), Dock (DOCK) ve dYdX (DYDX) Teknik Analizi | 2 Aralık 2021

The Sandbox (SAND) Nedir?