in

REVV ($REVV) Huobi Pioneer Zone’da Listeleniyor: REVV ($REVV) Nedir?

REVV ($REVV) yatırma işlemleri 24 Şubat TSİ 10:30’da Huobi Global borsasında Pioneer Zone’da işleme açılacak. Yeterli hacme ulaşıldığında ise spot işlemler de yapılabilecek.

Yatırımcılar 24 Şubat TSİ 10:30’dan itibaren Huobi Global üzerinden REVV yatırma işlemlerini yapabilecek. REVV spot işlemler (REVV/USDT) yatırma hacmi piyasa işlemlerini karşılayınca başlayacak olup başka bir duyuru ile bildirilecektir. Ancak REVV’lerinizi Huobi Global borsasından başka yere çekmek (withdrawal), aktarmak için 25 Şubat TSİ 07:30’a kadar beklemeniz gerekmektedir.

Resmi Huobi Global Twitter hesabının REVV listeleme haberi:

REVV ($REVV) Nedir?

REVV, desteklenen Play-to-Earn motor sporları blokzinciri oyunlarında satın alma, kullanım ve para birimi olacak şekilde tasarlanmış bir ERC-20 yardımcı program token’idir. REVV, F1 dahil olmak üzere Animoca Brands tarafından üretilen markalı motor sporları oyunlarının ana hizmet token’i ve oyun içi para birimidir.

REVV
Desteklenen oyunlar şunları içerir:

  •  F1® Delta Time: resmi Formula 1® blokzinciri oyunu,
    559,37 ETH artı 355.790 ABD Doları NFT satışları elde etti.
  • MotoGP™: stratejiyi birleştiren MotoGP’ye dayalı yeni bir oyun
    ve motosiklet yarışlarının yoğun heyecanı ile yönetim

REVV, yaygın olarak kullanılan arayüzlere sahip standart bir Ethereum ERC-20 token’idir. Ayrıca, şirketin sözleşme ekosistemi boyunca onay gerektirmeyen REVV token’lerin transferlerini sağlamak için sözleşme operatörlerinin whitelist’e alınmasını destekler. Bu aynı zamanda ETH token’ine hiç ihtiyaç duymadan gas fee için ödeme token’i olarak REVV kullanarak blokzincirindeki işlemleri gerçekleştirilmesini sağlıyor.

Official website: https://www.revvmotorsport.com/

Whitepaper: https://www.revvmotorsport.com/REVV-Motorsport-Lightpaperv1.1.pdf

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

MES tarafından yazıldı.

Quoth Projesi CEO’su Chris Boundikas ile AMA Etkinliği

kripto

Rusya, Yaptırımları Atlatmak İçin Kripto Paraları Kullanabilir