içinde , , ,

Regülasyon Sonrası Dönemi Hedefleyen ETF Projesi Plethori, AVAX Ağına Geçiyor

Plethori

Plethori (PLE), Polkadot üzerinde inşa edilmiş merkeziyetsiz bir cross-chain (farklı blockchainler ile üretilmiş varlıkların birbiriyle takaslanmasına imkan veren bir özellik) ETF platformu ve ETF (Borsa Yatırım Fonu) oluşturma protokolüdür.

Plethori, blockchain teknolojisi ve Layer 2 çözümlerini kullanarak açık ticarete ve güvenilir ETF’lerin oluşturulmasına izin veren bir kriptopara birimi ETF yatırım platformudur. Platform, Ethereum ve Polkadot blok zincirleri üzerine inşa edilen borsa yatırım fonları için merkeziyetsiz cross-chain yatırım imkanı sunmaktadır.

Plethori ETF

Birlikte çalışabilirlik, Ethereum ve Polkadot blockchainleri arasında sorunsuz ticaret sağlar ve her iki ekosistemi de yönlendiren kilit endüstrilere yatırım fırsatları sunar.

Plethori’de Yaşanan Son Gelişmeler

Geçtiğimiz haftalarda Plethori (PLE), projede yeni güncellemeler yaptığını duyurdu. Stake 2.0 için mobil entegrasyon çalışmalarının devam ettiği vurgulandı. Topluluğun yeni grafik tasarımcısı Miha ile anlaşma sağlandı. Şifreli kripto yarışmasının kazananları açıklandı ve 3 x 5000 PLE ödülleri dağıtıldı.

CoinGecko’daki PLE fiyatının sitelerinde görüntülenmesini engelleyen hata düzeltildi. Ekibe yeni bir geliştirici dahil oldu. Yeni ekip üyesi, Solidity, Web3 ve Rust konusunda uzmanlaşmış blockchain geliştiricisidir. Plethori’s Zoo & NFT serisinin özeti tamamlandı. Websitesi artık ihtiyaç duyulan bir yükseltmeye sahip oldu.

AVAX köprü denetim raporu, planlanandan önce gerçekleşti. Hacken’dan çok heyecan verici haberler geldi. Artık Plethori mükemmel bir “Güvenli” raporuna sahip oldu, bu yatırımcıların projeye gönül rahatlığıyla yatırım yapabileceği anlamına gelmektedir. Uzun zamandar beklenen CEX listelemeleri için de görüşmeler tamamlanmak üzere. Yakın bir zaman içerisinde yeni CEX haberi alabiliriz.

Platform Hacken tarafından tamamen denetlendi, Plethori ekibi tarafından dahili olarak test edildi ve şimdi testin son aşamasına (yazılım hatalarını bulan kişilere verilen para ödülü) programı başlatılacak.Ropsten Testnet’teki yeni Staking Platformunun tam beta testini yapmak üzere nitelikli avcılar seçilecek. Beta testi sona erdiğinde ve hatalar giderildiğinde, platform mainnet’te (ana ağ) yayınlanacak.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Batuhan Görbulak tarafından yazıldı.

Hacettepe Üniversitesi Almanca Mütercim Tercümanlık bölümünden mezun olduktan sonra kendisini çeviri ve yerelleştirme alanlarında geliştirdi. Farklı şirketlerde serbest çevirmenlik yapmakta olan Batuhan, 2020’de kripto paralar ile tanışmasıyla birlikte iş ağını genişleterek FinTech alanında birçok projenin çevirisinde tecrübe kazandı. Son 1 senedir çalışmalarını FinTech alanına yoğunlaştırarak Blockchain'i keşfetme yolunda çalışmalarını genişletiyor ve şimdilerde ise koinsaati.com'da co-founder ve "chief editor" olarak aktif bir şekilde çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Monsta

Monsta Launchpad Rehberi

AAG Ventures Kurucusu ve CEO’su Jack Vinijtrongjit ile AMA Etkinliği