in

Reef Finance (REEF) Kucoin’de Listeleniyor: $REEF Nedir?

KuCoin
KuCoin

KuCoin kriptopara borsası bugün yeni bir altcoin’i listeliyor. Bu altcoin Reef Finance (REEF) olarak açıklandı. Borsa tarafından açıklanan detaylar ise şu şekildedir:

KuCoin, ticaret platformumuza gelen harika bir projeyi daha listelemekten gurur duyar. Reef Finance (REEF) artık KuCoin’de listeli olacak. Desteklenen ticaret çifti REEF/USDT’dir. Bugün itibariyle ticaret işlemleri, yarından itibaren ise “deposit ve withdrawal” işlemleri yapılabilecek.

Reef (REEF) Nedir?

REEF, zincirler arası ticaret sağlamayı amaçlayan Polkadot üzerine kurulmuş bir DeFi platformudur. Bir getiri motoru ve akıllı bir likidite toplayıcı, projenin teklifleri arasında yer alıyor. Proje üzerinde çalışmalar 2020’nin ikinci yarısında başladı. REEF’in arkasındaki kişiler, kripto ticareti, ödünç verme ve stake etme sürecinin şu anda parçalanmış olduğunu ve “tüm katılımcıları için acı verici bir deneyim” yarattığını savunuyorlar.

Reef Finance REEF

REEF, likiditeyi bir araya getirir ve otomasyon sağlar. Ayrıca, mevcut ticaret platformlarıyla ilişkili dezavantajları da ele almayı amaçlamaktadır. CEX borsaları güvenlik ihlallerine eğilimliyken, DEX’ler ise likiditeden yoksun olabilir ve genellikle kullanımı zordur.

Official Website: https://reef.finance

Whitepaper: Whitepaper’ı görmek için tıklayın.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Batuhan Görbulak tarafından yazıldı.

Hacettepe Üniversitesi Almanca Mütercim Tercümanlık bölümünden mezun olduktan sonra kendisini çeviri ve yerelleştirme alanlarında geliştirdi. Farklı şirketlerde serbest çevirmenlik yapmakta olan Batuhan, 2020’de kripto paralar ile tanışmasıyla birlikte iş ağını genişleterek FinTech alanında birçok projenin çevirisinde tecrübe kazandı. Son 1 senedir çalışmalarını FinTech alanına yoğunlaştırarak Blockchain'i keşfetme yolunda çalışmalarını genişletiyor ve şimdilerde ise koinsaati.com'da co-founder ve "chief editor" olarak aktif bir şekilde çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Flamengo Fan Token Satışa Çıkıyor: $MENGO Token Nasıl Satın Alınır?

Alexandre Dreyfus

Socios ve Chiliz’in CEO’su Alexandre Dreyfus’tan Önemli Açıklamalar