in ,

Realio Network (RIO) Nedir? Nasıl Alınır?

Realio Network, merkeziyetsiz ekosistemleri yayınlamak ve birbirine bağlamak için Ethereum ağında işlem gören bir dijital yatırım ve eşler arası ticaret platformudur. Bu platform ihtiyaçlar doğrultusunda hem izinli hem de izinsiz mimarilerden yararlanabilir.

Realio Network Ekibi

Realio Network’un CEO’su Derek Boirun’dur. Ekip içerisinde alanında uzman birçok isim de yer almaktadır. Farklı pozisyonlarda görev alan bu isimler, projenin geleceğine yön vermektedir.

Realio Network Destekçileri

Realio Network’ün ortakları ve destekçileri arasında Algorand, Stellar, PrimeTrust, Fusion, Oks, tZero ve VerifyInvestor gibi oldukça önemli şirketler ve projeler yer almaktadır.

Realio Nasıl Çalışır?

Realio, SEC teknolojisinin etkin olduğu bir P2P likidite altyapısı sağlayarak yatırımcıların ağ üzerinden varlık ticareti yapmasına izin verir.

Realio Network, kendisini dijital menkul kıymetlerin ve kripto varlıkların ihracı, yatırımı ve yaşam döngüsü yönetimi için uçtan uca, blok zinciri tabanlı bir SaaS platformu olarak tanımlamaktadır. 100 zincir üzerinde merkeziyetsiz (p2p) borsaya erişimi, kurumsal düzeyde blok zinciri ve kripto para çözümlerini kurumsal kalitede yatırım araçlarıyla birleştirmek için bir yatırım platformunun özellikleriyle birleştirmeyi amaçlamaktadır.

Realio Ağı, ağı güvence altına almak için güvenli, ölçeklenebilir ve enerji açısından verimli bir algoritma sağlayan ComeBFT Proof of Stake (PoS) mutabakat algoritması kullanmaktadır. Realio ağını doğrulayıcılar ve onların yetki verdikleri kişiler kontrol etmektedir. Topluluk için oluşturulan ağın mutabakat süreci, yönetişim süreci ve tüm yükseltme teklifleri dahil olmak üzere ağda gerçekleşen her şeyin tümü topluluğun katılımına bağlı olarak ele alınmaktadır.

Realio Network Stake İmkanı Sunuyor mu?

Bu soruya cevabımız evet. Kullanıcılar, $RIO (Realio Network Token) veya $RST (Realio Security Token) stake ederek ve mutabakat sürecine katılarak Realio Network’ün güvenliğini sağlar. Ağ kullanıcıları herhangi bir etkin doğrulayıcıya yetki verebilir ve kendi doğrulayıcılarını çalıştırmadan katılabilir. Bu, katılım için çok daha düşük bir giriş engeli sağlar.

blockchain

RIO İstatistikleri

Maksimum arzı 75 milyon olan RIO’nun dolaşımdaki arzı ise 6 milyon 568 bin 515’tir. RIO, bu zamana kadar gördüğü en yüksek fiyat olan 17.163.317 dolar seviyesini 12 Kasım 2021’de görürken gördüğü en düşük fiyat olan 0,00000002985 dolar seviyesini ise 2 Ekim 2021’de görmüştür. 

RIO Nasıl Alınır?

RIO, Uniswap (V2), Uniswap (V3), OKX, MEXC, Tinyman ve BitUBU platformlarında listelenmektedir. RIO almak isteyen yatırımcılar, bu platformlar üzerinden kolaylıkla RIO alabilir, satabilir ve ellerinde tutabilirler. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Arbitrum Kendi Boğasını Yaşayabilir mi?

Üstad Splinter’ın Nisan Ayı Piyasa Analizi