in ,

RC Celta de Vigo Fan Token (CFT) Nedir? Nasıl Alınır?

Kripto para dünyası birbirinden farklı donanıma ve özelliğe sahip çeşitli projeleri bünyesinde barındırıyor. Popülerliğini koruyan ve sahiplerine birden fazla avantaj sağlayan fan token projeleri de bunlardan biri. İspanyol futbol takımlarından RC Celta de Vigo’nun fan tokenini inceliyoruz. 

1923’te kurulan Celta de Vigo Futbol Kulübü yönetiminin Bitci Teknoloji ile kurduğu iş birliği sonrası piyasaya sürülen CFT fan token, taraftarlar ve kulüp arasındaki etkileşimi artırmak amacıyla oluşturulmuştur. CFT fan token, 10 Eylül 2021 tarihinde piyasaya sürülmüştür. 

CFT fan tokenin taraftarlara sunduğu avantajlardan bazıları şöyle sıralanabilir: 

  • CFT token sahipleri Bitci Taraftar Token Platformunda ücretli ve ücretsiz anket veya etkinliklere katılım sağlama,
  • Hayran ödüllerine, dijital koleksiyonlara, sadakat puanlarına ve daha fazlasına sahip olma,
  • İmzalı ürünlerde dahil olmak üzere Bitci Taraftar Token Platformunda RC Celta de Vigo ile etkileşime girerek oyuncular ile tanışma,
  • Özel izin gerektiren alanlara girme, VIP alanlarda maç izleme, imzalı resmi ürünlere sahip olma gibi birçok avantajdan yararlanabilirler. 

CFT fan tokenin kullanım alanlarını ise şöyle sıralayabiliriz: 

  • CFT fan tokeni kullanabileceğiniz Bitci Taraftar Token Platformunda oy kullanma ve ödül toplama avantajı elde edersiniz.
  • Bağış ve oylama gibi durumlarda,
  • Bitci NFT Marketplace’de kullanılabilir. 

CFT Fan Token İstatistikleri 

Maksimum arzı 50 milyon olan CFT fan tokenin dolaşımdaki arzı ise tam olarak bilinememektedir. Dolaşımdaki arz, CoinMarketCap ve Coingecko gibi veri siteleri üzerinde yer almamaktadır. CFT, bu zamana kadar gördüğü en yüksek fiyat olan 0.035 dolar seviyesini 28 Eylül 2022’de görürken en düşük fiyat olan 0.0039 doları ise 19 Aralık 2022’de görmüştür. 

CFT Nasıl Alınır? 

CFT nasıl alınır sorusunun cevabı oldukça basittir. CFT fan token almak isteyen yatırımcılar, Bitci platformu üzerinden bu varlığı kolaylıkla alabilir, satabilir ve ellerinde tutabilirler. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

CheersLand’in Yaklaşan Parma Fan Token IDO Duyurusu

VeChain (VET) Neden Yükseliyor?