in ,

RARA Nedir? RARA Niçin Önemlidir?

RARA

RARA, NFT hayranları için yepyeni bir çağ başlatıyor. NFT’lerin viral hale geldiği bugünlerde RARA bir tür NFT değer keşif sistemi olarak öne çıkıyor.

RARA’nın misyonu dünyanın en iyi sanatçılarını ve markalarını küresel alıcı kitlesiyle buluşturmaktır. Bunu yaparken NFT yayınlama, satın alma ve sahip olma deneyimlerinin gücünden yararlanıyor. RARA’nın doğasındaki değer, kendi yerel DEX’inden geliyor. Bu DEX (merkeziyetsiz borsa) sayesinde gizli hazineler ve tokenlar tek bir yerde satılabiliyor.

RARA kelimesi Latince “nadir” anlamına geliyor. Bu ismi almasının sebebi ise başlı başına NFT’ler. NFT’lerin nadir ve eşsiz yapısı RARA projesine ismini veren özelliğin ta kendisi olarak göze çarpıyor. RARA Token ise içinde NFT bulunan bulunan gizemli kutuların (mystery boxes) yaratılmasında kullanıyor. Aynı zamanda bu tokenlar NFT piyasalarında da kullanılabiliyor. Bu tokenları kullanarak NFT piyasalarında sanatsal ürünleri satın almak için ödeme yapabiliyorsunuz.

*Mystery Box (Gizemli Kutu) hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız.

RARA

RARA Niçin Önemlidir?

RARA NFT dünyası ile DeFi’yı birleştirme görevini üstlenir. NFT içeren gizemli kutuları stake ve minig hizmetlerine entegre eder. Öte yandan bu NFT gizemli kutuları çeşitlendirilmiş gelir imkanı sağlar. Oracle algoritması ile NFT değerleme sistemini barındırır. Herkese adil bir lansman imkanı sunar. Yani takım rezervasyonu veya öncü madencilik gibi hizmetleri yoktur. Herkes eşit olarak aynı zamanda lansmana katılır. RARA DAO ile merkeziyetsiz bir NFT işlem platformu oluşturulur. RARA DAO ile üyeler yüksek madencilik ödülleri kazanabilirler ve daha fazlası…

TwitterTelegram DuyuruTelegram Chat

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

Bitcoin

Bitcoin Dominance Mayıs Ayından Bu Yana En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Eqifi

EQIFI ZENDIT: Duyuru, Katılım ve Havuz Detayları