içinde ,

Radio Caca $RACA Yeni Hedeflerini Duyurdu

Radio Caca

Son günlerde popüler olan Radio Caca, token yakmayı planlayarak fiyat artışına gitmeyi hedefliyor. Elon Musk’ın annesi ve Binance CEO’su CZ tarafından desteklenen proje yeniden dikkatleri üzerine çekti

Radio Caca ekibinin topluluğuna Noel duyuruları, protokolün çeşitli özelliklerini etkileyecek güncellemeler ve RACA sahipleri için birçok hediye ile geldi.

Üç Büyük Hedef

  • MPB (Maye Musk Box) sahipleri arasında 700 milyon RACA Airdrop yapılacak
  • 1,1 milyar RACA token yakılacak
  • Metamon’u ETH’de yakılacak ve basılacak BSC’de Satın almak için 1,1 milyar RACA harcanacak

Radio Caca’nın genişlemeye yönelik fonları ve proaktif yaklaşımı, NFT pazarında bir ücret yapısının başlatılmasından sonra geliyor gibi görünüyor.

RACA ekibi, yalnızca geçen hafta Aralık ayı boyunca toplam 10 milyar RACA yakılacağının sözünü verdi. Ayın bitmesine birkaç gün kala, yalnızca 7,5 milyar RACA’yı yaktıklarını doğruladılar. Ay bitmeden kalan tokenları yakıp yakmayacaklarını göreceğiz. Ekip, Metamon oyunundan toplam 49 milyar RACA kazandığını iddia ediyor.

RACA DAO kısa süre önce, başarısız olan ve farklı bir $JACUZZI tokenine yol açacak olan yeni bir DAO tokeni olan USM’nin oluşturulmasına yardımcı olmak için 2 milyon dolarlık bir USDC bağışı aldı. Yeni token Ocak 2022’de gelecek. RACA ekibi, değişikliği 26 Aralık’taki Medium gönderisiyle duyurdu. $JACUZZI tokeni, DAO’nun yeniden markası olacak ve RACA ekosistemine yeni bir tat katacak. Metamon oyunu kullanıcıları, Jakuzi tokenlerini almak için ilk denemeleri yapacak.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Baha Atakan Göze tarafından yazıldı.

Blockchain teknolojisi, kripto paralar ve yatırım enstrümanlarına ilgili işletme 3.sınıf öğrencisi .

Kriptopara

THETA (THETA), Chiliz (CHZ) ve Alien Worlds (TLM) Teknik Analizi | 27 Aralık 2021

kriptopara, Bitcoin

Geçtiğimiz Hafta Kriptopara Piyasasında Neler Oldu? | 27.12.21