içinde ,

Radio Caca (RACA) Son Gelişmeler

Radio Caca, dünyanın her yerinde yeni ve cesur bir sanal dünya inşa etme vizyonunu paylaşan internet tabanlı, bireyler tarafından işletilen BSC temelli, merkeziyetsiz bir DAO’dur. Radio Caca (RACA), Universal Metaverse’nin yerel tokendir ve aynı zamanda “Maye Musk Mystery Box” NFT’nin özel yöneticisidir.

Radio Caca Pazarlama Müdürü Vitaliy Tyan şunları söylüyor:

Radio Caca, “en saf” ve “en doğru” DAO’lardan biridir çünkü RACA, fair-launch bir token’dir. Bu, RACA token’lerini kimseye önceden satmadığımız anlamına gelir. Geliştirme ekibi de dahil olmak üzere herkes, diğer herkes gibi RACA’yı piyasa fiyatından almayı seçti. Radio Caca dünyasına adım atan herkes, kendini topluluğun gerçek bir üyesi gibi hisseder ve kendisini tüm kalbiyle buna adar. RACA’nın dünyayı Web 3.0 çağına yönlendirmeye devam edeceğine dair bir vizyon ve inanç var.

RACA, KuCoin’de Listeleniyor

Radio Caca ile ilgili yaşanan son gelişme projenin token’i olan RACA’nın 21 Nisan TSİ 11:00’de KuCoin kripto para borsasında listelenmesini içeriyor. KuCoin kripto borsası, resmi Twitter hesabında RACA listeleyeceğini duyurdu. Radio Caca fiyatı, son 7 gün içinde %1,45 yükseldi. Fiyat son 24 saat içinde %8,21 yükseldi. Bu yazının hazırlandığı sıralarda ise 0.0020 $’dan işlem görüyor.

Radio Caca ve French Montana

Bir süredir Radio Caca’nın yaratıcıları USM Labs Inc. ile anılan ünlü rapçi French Montana, 12 Nisan’da paylaştığı bir tweet’te Radio Caca ve Web3’ü benimsediğini gösterdi. Montana, yeni statüsü olan USM Labs Inc. kurucu ortağı statüsünü resmen duyurdu. French Montana, bu sayede Radio Caca’nın en büyük metaverse elçisi oldu.

USM Lab Inc’in (Radio Caca’nın arkasındaki şirket) kurucu ortağı olarak, bir #GownsForGood galerisi kuracağım.

Ünlü rapçi, müzik endüstrisinin geleceğinin Web3 ve NFT’lerde olduğuna inandığını açıkça belirterek bir sonraki albümü Montega’yı Radio Caca aracılığıyla bir NFT olarak yayınlamayı planladığını söyledi. Montana’nın bu hareketi, Web3’ün potansiyelini YouTube, Instagram ve müzisyenler tarafından yaygın olarak kullanılan diğer sosyal medya platformlarının potansiyeliyle karşılaştırıyor ve French Montana gibi bir iş ortağının Web3 altyapısı ve metaverse projeleri için ortaya çıkardığı etkiyi gözler önüne seriyor.

Bu durum, potansiyel olarak daha fazla müzisyenin Radio Caca ile anlaşmasına ve hızla genişleyen endüstri için bir Web3 temeli oluşturmasını sağlayabilir.

Tachyon 2022 Programı

BNB Chain’nin popüler metaverse projesi Radio Caca (RACA), ConsenSys Mesh tarafından Tachyon accelerator programına kabul edildiğini duyurdu. Program, Radio Caca’ya Web3 inovasyonu ve inşasıyla ilgili çok sayıda kaynağa erişim sağlayacak.

Radio Caca’nın İş Geliştirme Başkanı bu gelişmeyle ilgili şunları söyledi:

Tachyon 2022 programının bir parçası olmaktan heyecan duyuyoruz. Küresel uzmanlar ve danışmanlar ağı, temel blockchain geliştirme deneyimi için çok çeşitli endüstri ortaklarıyla birlikte, topluluk için sağlam bir ekonomik sisteme sahip gerçekten merkeziyetsiz bir metaverse inşa edeceğiz.

Radio Caca’nın ana odak noktası, metaverse geliştirmelerini ilerletmek için program tarafından verilen kaynaklardan yararlanmak olacaktır. Buna diğer Tachyon üyeleriyle ortaklıklar, Tachyon bağlantılarından iş ve teknik tavsiyeler dahildir.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Nergis Kartal tarafından yazıldı.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde İngilizce Matematik bölümü öğrencisi. KoinSaati içerik editörü.

Bitcoin

Piyasa Düzeltmeleri Neden Sağlıklıdır?

Coinbase, NFT Pazar Yerinin Beta Sürümünü Başlattı