içinde ,

Radio Caca (RACA) Son Gelişmeler | 28 Nisan 2022

Radio Caca, dünyanın her yerinde yeni ve cesur bir sanal dünya inşa etme vizyonunu paylaşan internet tabanlı, bireyler tarafından işletilen BSC temelli, merkeziyetsiz bir DAO’dur. Radio Caca (RACA), Universal Metaverse’nin yerel tokendir ve aynı zamanda “Maye Musk Mystery Box” NFT’nin özel yöneticisidir.

Radio Caca Pazarlama Müdürü Vitaliy Tyan şunları söylüyor:

Radio Caca, “en saf” ve “en doğru” DAO’lardan biridir çünkü RACA, fair-launch bir token’dir. Bu, RACA token’lerini kimseye önceden satmadığımız anlamına gelir. Geliştirme ekibi de dahil olmak üzere herkes, diğer herkes gibi RACA’yı piyasa fiyatından almayı seçti. Radio Caca dünyasına adım atan herkes, kendini topluluğun gerçek bir üyesi gibi hisseder ve kendisini tüm kalbiyle buna adar. RACA’nın dünyayı Web 3.0 çağına yönlendirmeye devam edeceğine dair bir vizyon ve inanç var.

RACA, BNB Chain’deki En Yüksek Piyasa Değerine Ulaştı

CoinGecko’dan alınan verilere göre, son listeleme haberleri RACA’nın değerini arttırdı ve Radio Caca, BNB Smart Chain ekosistemindeki en yüksek piyasa değerine sahip metaverse projesi oldu.

Radio Caca’nın Yeni Ortaklığı

Öğrenci topluluklarını USM Metaverse’ye getirmeyi amaçlayan Radio Caca, Blockchain in Nigerian Institutions ile yeni ortaklığını duyurdu.

USM Metaverse’deki Yenilikler

Radio Caca, USM Metaverse’deki yenilikleri duyurdu. Bu yenilikler arasında şunlar yer alıyor:

  • İkincil marketler artık destekleniyor
  • Yeni birinci/üçüncü şahıs bakış açısı
  • Geliştirilmiş GUI
  • New California Eyaletinde Daha Fazla Sanat Müzesi
  • Özel ünlü konserleri
  • Arazi çıkış sistemi
  • Mimari entegrasyon

Diğer Gelişmeler

Radio Caca (RACA) 25 Nisan’da ekosistemiyle bağlantılı olarak 1,2 milyar doların üzerinde NFT sattığını duyurdu. Temmuz 2021’de Radio Caca, Maye Musk (Elon’un annesi) için bir PFP (profil resmi stili) NFT koleksiyonu olan ilk web 3.0 ürününü piyasaya sürmüştü.

Metamon Island içinde BNB/ETH zincirleri üzerine inşa edilmiş bir NFT pazarı da bulunan Radio Caca, 26 Nisan’da 3,43 milyonluk işlemde 35 milyar RACA işlem hacmine ulaştı. Mart 2022’deki işlem hacmi, yaklaşık 60 milyon dolara karşılık gelen 3 milyar RACA idi.

Ayrıca; Radio Caca, yakın zamanda Aralık 2021’de piyasaya sürülen 3D metaverse’si United States of Mars’ın (USM) başarısını kutladı. Kayıtlı cüzdan kullanıcıları Mart 2022’de 30 gün içinde 30.000’i aştı. Bu hareket, Bybit, Huobi, Phemex, Superex, Kucoin, Novadax, Cointiger ve MEXC dahil olmak üzere haftalık olarak yeni Radio Caca listelerini duyuran büyük kripto para borsalarının ilgisini çekti.

Radio Caca, play-to-earn oyunu Metamon World ve USM gibi platformlarının piyasaya sürülmesi ve güncellenmesiyle yedi aydan kısa bir süre içinde kripto para piyasasından büyük ilgi gördü.
Bu ilgi, BSCNews’in verilerine göre, Axie Infinity (AXS), The Sandbox (SAND) ve Decentraland (MANA) gibi proje sahiplerini geride bırakan proje sahiplerinin sayısına yansıyor.

WhaleStats verilerine göre; son zamanlarda, BNBChain’in en iyi 100 balinası, kripto para fiyat dalgalanmalarından ve kitlesel olarak biriken RACA token’lerinden yararlanıyor.

Siteye göre; RACA, STEPN ve MBOX’u geride bırakarak piyasadaki en önde gelen cüzdanlar olan balinalar tarafından BNB Chain’de en çok satın alınan üçüncü token konumunda. Bu satın almaların yardımıyla, RACA’nın piyasa değeri 620 milyon dolara yükseldi ve projeyi CoinMarketCap’e göre kripto para piyasasındaki en önemli 250 proje ve BNB Chain’deki en büyük projelerden biri arasına yerleştirdi.

Önde gelen kripto stratejistlerinden biri olan Paul Brabus, Radio Caca’yı 2022’de takip edilmesi gereken 3 metaverse projesi arasında sayıyor:

Radio Caca’nın muazzam bir potansiyeli var. Kriptonun bir sonraki boğa koşusu sırasında projenin 1 milyar dolarlık piyasa değerine ulaştığını görmek şaşırtıcı olmaz.

RACA’nın yüksek hareketleri ve balinaların ilgisi, Radio Caca’nın yaptığı çeşitli duyurularla bağlantılı olabilir. RACA, yakın zamanda çıkacak olan Montega albümünde dünya çapında ikon ve hip hop sanatçısı French Montana ile bir NFT olarak yayınlamak için bir ortaklık duyurmuştu. Ayrıca; ekip, Montana’nın 2D Montega Metaverse (2DMM) adlı albümünden sonra bir metaverse geliştirmek için yaklaşık 25 milyon dolar ayırdı.

Warren Buffett’in torunu olan Amerikalı sanatçı Nicole Buffett de geçtiğimiz günlerde Radio Caca’da (RACA) sanat yönetmeni olacağını duyurmuştu. Buffett, 2DMM’nin geliştirilmesine yardımcı olmak için doğrudan French Montana ve RACA geliştirme ekibiyle birlikte çalışacak.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Nergis Kartal tarafından yazıldı.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde İngilizce Matematik bölümü öğrencisi. KoinSaati içerik editörü.

NEAR Protocol Blok Zincirinde Neler Oluyor? NEAR Son Gelişmeler

Bitcoin (BTC) Düşüşleri Bitti mi? Önemli Destek ve Dirençler