içinde ,

Radio Caca (RACA) Projesinde Son Gelişmeler

Radio Caca RACA, 3. çeyrekte RACA NFT pazaryeri başlatıldı ve Metamon Beta sürümünün yayınlanması ile 3. çeyrek bitti. Ayrıca 3. çeyrekte, Binance Smart Chain MVB III Eylül Yıldız Kazananı oldu. RACA projesinde 4. çeyrek için gelişmeleri ve yol haritasını inceleyelim.

Metamon

Radio Caca Ekim 2021’de Binance Smart Chain’de Metamon’u piyasaya sürdü. Bu RACA’nın AXIE Infinity’de “AXS” rolünü oynadığı bir Play To Earn oyunudur. Metamon, Universal Metaverse’e (USM) genişletilecek olan bir oyundur.

Metamon Beta 1.0 ve 2.0 yayınlanması ile 4.çeyrek başladı.

RACA

RACA NFT

RACA NFT ikincil marketplace resmi sürümü 1.0, 28 Ekim’de yayınlandı. Metaverse topraklarını ve Metamon karakterlerini topluluğa dağıtmak için 30 tur Mystery Box turu olacak.

USM NFT Assets’in 30 tur Mystery Box  gelirinin 250 milyar RACA olacağı tahmin ediliyor. Gelirin,

  • %15’i takıma
  • %25 pazarlama ve operasyon
  • USM üçüncü taraf geliştirme teşviklerine ve Metamon ve USM oyun/oyun içi ödüllere %50
  • %10 likidite karşılığı

%5’i RACA’yı topluluk pazarından geri almak için kullanılacaktır. Kalan %5 ise ETH ile takas edilecektir. Daha sonra hepsi Uniswap’taki RACA/ETH likidite havuzuna eklenecektir.

Liquidty Pool (Likidite Havuzu/LP) 100 yıl boyunca kilitli kalacaktır. Bu, LP tokenlarının protokolde sonsuza kadar kilitleneceği anlamına gelir.

Likidite havuzunu daha büyük ve daha çekici bir stake havuzu haline getirmek için oluşturmaya devam edilecek. Bu bağlamda, kriptopara piyasasında RACA için bir avantaj oluşturması hedefleniyor. RACA ekibine göre, BTC piyasası düşüşe geçtiğinde RACA bağımsız bir performans sergileyecek.

RACA -Mystery Box

Binance NFT’de RadioCaca

Binance NFT’de 26 Ağustos’ta “Maye Musk Mystery Box” 14 Ekim’de “Metamon” yayınını listelendi. 20 Ekim’den itibaren bu NFT sürümü için para çekim işlemleri etkinleştirildi.

Bu iki sürümde yer alan NFT’ler, 5 katı özellik ile 6 Kasım’da “Binance NFT Zone” başlatıldı.

Mystery Box NFT’nin bu karışımı şunları içermektedir: 20 Maye Musk Mystery Box (MPB) | 150 Kiss-up Dogs | 15,000 Diamonds Boxes.

Maye Musk Mystery Box, diğer adıyla Matrix Plus Box (MPB), çok aranan, nadir bir NFT’dir. Her MPB’nin mevcut en düşük fiyatı 80$ BNB’ye karşılık gelmektedir. Mystery Box karışımını satın alan koleksiyonerler 0,08 $BNB’den bir tane alma şansına sahip olacaklar. RACA topluluğu, MPB’yi Binance Smart Chain’de en değerli NFT haline getirdi.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Merve Sait tarafından yazıldı.

Ekonometri bölümü öğrencisi. 2020 yaz aylarında FinTech ile tanışmasıyla odağını, Blockchain ve merkeziyetsiz finansa çevirmiş durumda. Aktif olarak blokchain ve kripto paralarla ilgili içerikler üretmekte ve kendisini geliştirmeye devam etmektedir.

stacks

Stacks Ekosisteminde 3. Çeyrek Gelişmeleri

Kriptopara

Finansal Kurumlardaki Haftalık Gelişmeler | 14.11.2021