in ,

Radio Caca (RACA) Paribu Box’da Listeleniyor

Paribu kriptopara borsası bugün Paribu Box’ta yeni bir altcoin’i listeliyor. Bu altcoin Radio Caca (RACA) olarak açıklandı.

Radio Caca (RACA) Paribu Box’ta desteklenen ticaret çifti RACA/TL işlem çiftidir.

Radio Caca (RACA) Nedir?

Toplam ArzMarketcapÇıkış TarihiKonsensus Protokolü
443.478.491.084 RACA$712.139.332.9709-2021BEP20
Dolaşımdaki Arz24sa HacimÇıkış FiyatıKriptografik Algoritması
181.850.767.347 RACA$76.980.330.45

Radio Caca, The USM Metaverse için Maye Musk Mystery Box (MPB) NFT ve DeFi+GameFi aracının özel yöneticisidir. Proje, Reddit forumunda farklı NFT pazarlarına açılan bir kapı olarak tanımlanıyor.

$RACA, Radio Caca projesinin yönetişim token’ıdır. Radio Caca, üç projeye sahiptir;

  • Maye Musk (MPB)
  • USM Metaverse (USM)
  • The Dancing Koda
Radio Caca Paribu Box’ta Listeleniyor

Maye Musk MPB, BNB fiyatlandırmasıyla BSC ağında olan tek projedir. Maye Musk, MPB adında bir hizmet tokenine sahiptir. Milyarder Elon Musk’ın annesi Maye Musk tarafından temsil edilen bir projedir.

USM Metaverse (USM), bir MMO 3D Mapping Metaverse’dir ve Roblox’tan 2 yıllık geliştirme mühendislerine dayanmaktadır.

The Dancing Koda, dörtlü robotik bir köpek olan Koda, IPFS/Filecoin ağı üzerinde veri depolama opsiyonuna sahip dünyanın ilk merkeziyetsiz AI robot köpeklerinden biridir.

Official Website: https://www.radiocaca.com/#/usm-metaverse

Whitepaper: https://www.radiocaca.com/#/whitepaper

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

MES tarafından yazıldı.

KuCoin

WHALE (WHALE) KuCoin’de Listeleniyor: WHALE (WHALE) Nedir?

Huobi Primelist

Huobi Primelist’te Listelenen Kriptopara Projelerine Genel Bir Bakış