in ,

Radio Caca $RACA Nedir?

Son dönemde adından söz ettiren isimlerden biri de dünya çapında müzik ve dijital sanat alanında hızlı ve evrensel bir şekilde benimsenmesi beklenen Radio Caca (RACA) oldu. Radio Caca’nın (RACA) ne olduğunu ve bu projenin kripto topluluğunu neden etkilediğini gelin birlikte göz atalım.

Radio Caca, The USM Metaverse için Maye Musk Mystery Box (MPB) NFT ve DeFi+GameFi aracının özel yöneticisidir. Proje, Reddit forumunda farklı NFT pazarlarına açılan bir kapı olarak tanımlanıyor. Web sitesinde yazan tanıtıma göre, Radio Caca aşağıdaki üç projeye sahiptir:

  • Maye Musk (MPB)

Maye Musk, NFT’lerin mevcut en iyi dört markasına ve en değerli NFT partileri kulübüne (CryptoPunks, Hashmasks, Bored Ape Yacht Club ve Maye Musk Mystery Box) girdi. Diğer üçü Ethereum ile markalandı. Maye Musk MPB, BNB fiyatlandırmasıyla BSC ağında olan tek projedir. Maye Musk, MPB adında bir hizmet tokenine sahiptir. İkincil piyasada bir MPB için taban fiyat yaklaşık 20 BNB’dir ve bir MPB için en yüksek fiyat 10.000 BNB’dir. Maye Musk Koda Gizemli Kutu, ilk ve tek “MUSK” KUTUSU. Binance CEO’su CZ’den alınan bilgiye göre Maye Musk Mystery Box, milyarder Elon Musk’ın annesi Maye Musk tarafından temsil edilen bir projedir.

  • USM Metaverse (USM)

USM, bir MMO 3D Mapping Metaverse’dir ve Roblox’tan 2 yıllık geliştirme mühendislerine dayanmaktadır ve Tencent Games birinci sınıf kalitededir. USM, kullanıcıların Play to Earn modeli altında çalışmasına izin veren bir mini oyun başlatacak. RACA, Axie Infinity oyununda AXS görevi görür. Resmi USM Metaverse lansman tarihi Mart 2022’dir.

  • The Dancing Koda

Dörtlü robotik bir köpek olan Koda, IPFS/Filecoin ağı üzerinde veri depolama opsiyonuna sahip dünyanın ilk merkeziyetsiz AI robot köpeklerinden biridir. “Dans Eden Koda” NFT, KODA’nın çevikliğinin mükemmel bir göstergesidir.

RACA, BSC ağının BEP-20 standardında geliştirilen, projenin yerel tokenidir. Bu hizmet tokeni, müzik ve dijital sanat alanındaki ürünler ve hizmetler için ödeme yapmak için kullanılır. Ayrıca RACA, USM Metaverse’deki arazi, nadir kaynaklar ve diğer NFT’leri çıkarmak için de kullanılır. Kullanıcılar, USM Metaverse’de RACA’yı bir yönetişim tokeni olarak da kullanabilir.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Batuhan Görbulak tarafından yazıldı.

Hacettepe Üniversitesi Almanca Mütercim Tercümanlık bölümünden mezun olduktan sonra kendisini çeviri ve yerelleştirme alanlarında geliştirdi. Farklı şirketlerde serbest çevirmenlik yapmakta olan Batuhan, 2020’de kripto paralar ile tanışmasıyla birlikte iş ağını genişleterek FinTech alanında birçok projenin çevirisinde tecrübe kazandı. Son 1 senedir çalışmalarını FinTech alanına yoğunlaştırarak Blockchain'i keşfetme yolunda çalışmalarını genişletiyor ve şimdilerde ise koinsaati.com'da co-founder ve "chief editor" olarak aktif bir şekilde çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

kriptopara

Ethereum (ETH), Avalanche (AVAX) ve Solana (SOL) Teknik Analizleri I 25.02.2022

NFT’ler Hakkında Bilmeniz Gereken 9 Şey