in ,

Radio Caca (RACA), Coinbase Wallet Entegrasyonu Gerçekleşti!

Radio Caca (RACA), dünyanın her yerinde yeni ve cesur bir sanal dünya inşa etme vizyonunu paylaşan internet tabanlı, bireyler tarafından işletilen BSC temelli, merkeziyetsiz bir DAO’dur. Radio Caca (RACA), Universal Metaverse’nin yerel tokendir ve aynı zamanda “Maye Musk Mystery Box” NFT’nin özel yöneticisidir.

Radio Caca Pazarlama Müdürü Vitaliy Tyan şunları söylüyor:

Radio Caca, “en saf” ve “en doğru” DAO’lardan biridir çünkü RACA, fair-launch bir token’dir. Bu, RACA token’lerini kimseye önceden satmadığımız anlamına gelir. Geliştirme ekibi de dahil olmak üzere herkes, diğer herkes gibi RACA’yı piyasa fiyatından almayı seçti. Radio Caca dünyasına adım atan herkes, kendini topluluğun gerçek bir üyesi gibi hisseder ve kendisini tüm kalbiyle buna adar. RACA’nın dünyayı Web 3.0 çağına yönlendirmeye devam edeceğine dair bir vizyon ve inanç var.

Coinbase Wallet, 9 Haziran tarihli bir tweet’te Radio Caca (RACA) entegrasyonunun gerçekleştiği duyurdu.

Coinbase Wallet, kullanıcıların özel anahtarlarını saklamasına; dijital paralar ile çeşitli işlemler gerçekleştirmesine, DeFi uygulamaları ve daha fazlasını keşfederek kullanma imkanı veren bir uygulamadır.

Kullanıcılar, bu entegrasyon ile Coinbase Wallet’te Radio Caca’nın RACA token’ları ile çeşitli işlemler gerçekleştirebilecekler.

Ünlü rapçi French Montana, 12 Nisan’da paylaştığı bir tweet’te Radio Caca ve Web3’ü benimsediğini göstererek yeni statüsü olan USM Labs Inc. kurucu ortağı statüsünü resmen duyurmuştu. French Montana, bu sayede Radio Caca’nın en büyük metaverse elçisi konumunda.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Bitcoin (BTC) İçin ABD Enflasyon Verileri Öncesinde Önemli Seviyeler!

Jack Dorsey ve Jay-Z Bitcoin Academy’i Başlatacak