in , ,

Radio Caca (RACA), CEEK VR (CEEK) ve Casper Network (CSPR) Teknik Analizi | 8 Aralık 2021

kripto

8 Aralık 2021 tarihine ait Radio Caca (RACA), CEEK VR (CEEK) ve Casper Network (CSPR) teknik analizlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Gün içinde paylaştığım teknik analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

TwitterKripto Kirpi

Radio Caca (RACA)

Okex listelemesi ile hızlı bir yükseliş hareketi gerçekleştiren RACA, 0.00660 seviyelerindeki dirençten şimdilik reddedilmiş görünüyor. 0.00552-0.00608 bölgesindeki majör direncin kırılımı için çalışırken, 0.00660 direncinin kırılımı ile bu majör bölgenin onayını almaya çalışıyor.

Radio Caca (RACA)
Radio Caca (RACA) Teknik Analizi | 8 Aralık 2021

Kırılımın gerçekleşmesi halinde sırası ile 0.00830 ve 0.00950 seviyeleri olası dirençler için takip edilebilir. 0.00552 desteğinin altında gerçekleşecek fiyatlanmalar halinde ise 0.00380-0.00403 bölgesindeki desteğe kadar yeni bir düşüş trendi oluşturabilir.

CEEK VR (CEEK)

1.2384 seviyelerindeki zirvesinden sonra, yükselen trend desteğini kırarak 0.5030 seviyelerindeki desteğe kadar gerileyen CEEK, en çok konuşulan metaverse projelerinden biri olmaya devam ediyor. Facebook (Meta) ile olan ilişkisinden sonra, dünyaca ünlü bir marka olan H&M ile de iş birliği kurarak, bu alanda bir ilki gerçekleştiren CEEK, metaverse alışveriş dünyasını kullanıcılarına açtığını duyurdu.

CEEK VR (CEEK)
CEEK VR (CEEK) Teknik Analizi | 8 Aralık 2021

Bu gelişme sonrasında 0.5030 desteğinden gelen alımlar ile 0.7140 seviyelerindeki dirence kadar yükseliş hareketi gerçekleştirdi. Oluşturduğu minör yükseliş trendinin devam etmesi halinde 0.7140 direncini kırarak 0.9410 seviyelerinde, yükselen trende geri dönüş çalışmaları gerçekleştirebilir. Minör trendin kırılımı halinde ise sırası ile 0.5030 ve 0.3145 destekleri takip edilebilir.

Casper Network (CSPR)

CasperPad gelişmesi ile 0.1815-0.2120 majör direnç bölgesinin kırılımını gerçekleştiren CSPR bu bölge üzerinde tutunmaya çalışıyor. CasperPad, Casper Network üzerinde yeni projeleri başlatmak için oluşturulmuş ilk Casper destekli merkeziyetsiz Launchpad’dir.

Casper Network (CSPR)
Casper Network (CSPR) Teknik Analizi | 8 Aralık 2021

0.2120 direncinin üzerinde başarılı bir şekilde tutunması halinde 0.3035 seviyelerindeki direnç test edilebilir. Geri çekilmelerin devam etmesi halinde ise 0.1170 desteği tekrardan ziyaret edilebilir.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

Aralık Ayında En Popüler Play-To-Earn NFT Oyunları

blockchain

Cebelitarık Hükümeti Blockchain Teknolojisini Kullanmayı Planlıyor