in ,

Radio Caca (RACA) Binance’te Listelenir mi?

Radio Caca, dünyanın her yerinde yeni ve cesur bir sanal dünya inşa etme vizyonunu paylaşan internet tabanlı, bireyler tarafından işletilen merkeziyetsiz bir DAO’dur. 

Radio Caca aynı zamanda The Universal Metaverse (USM) projesini ve projenin DeFi ve GameFi aracı Maye Musk Mystery Box NFT’lerinin yönetici platformudur. Kullanıcılara üç boyutlu metaverse deneyimi sunan Radio Caca, Elon Musk’ın annesi Maye Musk ve Binance CEO’su CZ tarafından desteklenmekte ve temsil edilmektedir. 

Projenin arkasında bulunan isimler, projeyi daha da ilgi çekici hale getirirken, metaverse alanında yapılan yenilikler ve gelişmeler projeyi popüler tutmaya devam ediyor. 

Bir süredir olumsuz bir fiyat performansı gösteren Radio Caca, diğer metaverse projeleri gibi biraz duraksama dönemine geçti diyebiliriz. Birçok Radio Caca yatırımcısı KuCoin, Uniswap, PancakeSwap gibi platformlar üzerinde listelenen RACA’nın ne zaman Binance’te listeleneceğini merak ediyor. 

Projenin destekçi isimleri arasında Changpeng Zhao ve Maye Musk olduğunu düşünürsek RACA bir gün mutlaka Binance üzerinde listelenecektir. Fakat bununla ilgili herhangi bir açıklama veya duyuru bu zamana kadar henüz yapılmış değil. Radio Caca yakın zamanda başka büyük platformlarda listelenirse bu Binance’in de ilgisini çekebilir. Proje Binance üzerinde listelenecek mi ilerleyen günlerde hep birlikte görmüş olacağız. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

Potansiyel 5ire Airdrop Etkinliğine Nasıl Katılınır?

Neo (NEO) Nedir? Nasıl Alınır?