in ,

Radio Caca (RACA) Ağustos Ayı Son Gelişmeler

Radio Caca, dünyanın her yerinde yeni ve cesur bir sanal dünya inşa etme vizyonunu paylaşan internet tabanlı, bireyler tarafından işletilen BSC temelli, merkeziyetsiz bir DAO’dur. Radio Caca (RACA), Universal Metaverse’nin yerel tokendir ve aynı zamanda “Maye Musk Mystery Box” NFT’nin özel yöneticisidir.

İlk olarak bahsetmemiz gereken en önemli gelişmelerden birisi dünyanın her yerinden hayranların katılımıyla gerçekleştirilen USM Metaverse Konserinin gerçekleştirilmesiydi. Japon Ses Sanatçıları: Aya Uchida, Anna Suzuki ve Emi Nitta ile yapılan canlı konser 2022 yazının en başarılı Metaverse konseri olarak anılıyor. Konser, teknoloji direncinin aynı anda 1 milyon çevrimiçi kullanıcıyı destekleyebildiğini ve gelecekte 1 Milyar kullanıcıya ulaşabileceğinin umudunu verdi. Başarı o kadar büyüktü ki topluluk üyelerinin birçoğu konseri gelecek yılki MTV VMA Ödülleri için “En İyi Metaverse Performansı” kategorisinde aday göstermeyi planlıyor.

RACA Ağustos ayına BNBChain’de haftanın en iyi projeleri ve 2022’deki en önemli potansiyel GameFi projeleri arasında yer alarak başladı. DappRadar verilerine göre pazar yeri BNBChain’deki tüm pazar yerlerinin 1 numarası olarak sıralamaya girdi.

Raca, Metaverse dünyasında ilklere imza atmaya devam ediyor. USM.World, yaklaşan futbol yarışması için hayran etkinlikleriyle spora başlamayı planlıyor. Dünyanın en iyi futbol takımlarının Katar’da mücadele edeceği 2022 FIFA Dünya Kupasıyla aynı tarihlerde Metaverse’de çeşitli rekabetçi etkinlikleri tanıtacak. Topluluk odaklı bir Metaverse olarak katılımcıların taleplerine yönelik  etkinlikler gerçekleştirilecek.

Ekosistem büyümeye devam ederken Radio Caca, metaverse tabanında üniversiteler ile iş birliği yaparak Web 3.0’da geleceğin liderlerini yetiştirmek için çalışmalar yürütüyor. USM.world, fiziksel dünyadaki araştırmayı metaverse tabanında araştırma ve geliştirme ile birleştirmeyi amaçlayan University Hall’un lansmanını duyurdu.

Radio Caca (RACA) Diğer Gelişmeler

 • MetaCasa Beta sürümü
 • RACA’ya O3 Labs Değişim Desteği
 • O3 Labs ile AMA Etkinliği
 • 100K Discord Üye Dönüm Noktası
 • Biconomy Global Borsa Listesi
 • Biconomy Global ile AMA Etkinliği
 • USM 0.9.3 Patch Release

 • Ek olarak, çeşitliliği, özgürlüğü ve temsili teşvik etmek için USM.world, ilk Joshi Koukousei (JK) avatarlarını yayınladı.
 • Raca Market, Certik tarafından resmi olarak denetlenen BNB Zincirinde dağıtılan merkeziyetsiz bir kredi platformu olan ECO DeFi’de resmi olarak başlatıldı.
 • Twitter topluluğu boyutuna göre üstün Metaverse Projeleri ve geleceği inşa etmek için en önemli projelerin biri olarak sıralamada yer aldı.
 •  Sosyal Ağdaki En Sıcak BNBChain Play-to-Earn projelerinde en iyi 3 numara listesinde yer aldı.
 • Venus Protocol ile ortaklık kurduğunu duyuran RACA, Venus Protocol’ün USMverse’deki varlığını destekleyecek. Mdex.com ve Venus Protocol, USM ve Web3’te birleşik bir DeFi ekosistemi inşa etmede ortak olarak yer alacak.

 • Raca, Metaverse grafiklerinde önemli bir yükseltme de dahil olmak üzere USM’nin piyasaya sürülmesinden bu yana en büyük güncellemelerden birini yayınladı.
 • Herkesin katılımına sunduğu USM New California Eyaletinde 30 Ağustos’ta gerçekleşecek bir yarışma olan SM Metaverse Ultimate Search’ü duyurdu.
 • Looki Avatar koleksiyonunun başarılı bir şekilde piyasaya sürerek Metamon ekonomisi ve ekosistemi üzerinde büyük bir etki yarattı. Looki PFP NFT koleksiyonu yeni bir rekor kırdı ve OpenSea’de basılan ve ticareti yapılan NFT’lerde şimdiden 228’den fazla Ethereum’a ulaştı.
 •  Radio Caca, Türkiye’deki Avrupa’nın en büyük kripto para etkinliği Crypto Fest 2022’ye sponsor oldu ve Türkiye’deki etkisini gözle görülür şekilde genişletti.

 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Bölümümle ilgili ortaya koymuş olduğum çeşitli akademik çalışmalarım bulunuyor. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

Robert Kiyosaki: “Zengin Olmanın Tam Zamanı”

ABD’deki Kripto Yatırımcılarında Artış Görüldü