in , ,

Radio Caca (RACA) Ekim Ayı Son Gelişmeler

Radio Caca (RACA), dünyanın her yerinde yeni ve cesur bir sanal dünya inşa etme vizyonunu paylaşan, internet tabanlı, bireyler tarafından işletilen, BSC temelli, merkeziyetsiz bir DAO’dur. Üç farklı projeyi kapsayan RACA, bu projelerin her biriyle blok zincir ekosisteminin en önemli alanlarında varlığını sürdürmeyi vadeder. Proje özelinde Ekim ayı boyunca yaşanan gelişmeleri sizlerle paylaşıyoruz. 

Radio Caca X BNB Chain

Ekim ayının ilk gününde BNB Chain, Radio Caca’nın yarattığı metaverse evreni USM Metaverse’te ofis açtı.

Radio Caca X Biswap

Radio Caca, Biswap ile iş birliğini duyurdu. İş birliği duyurusu şu notla paylaşıldı:

“$RACA-$WBNB LP Farm takası ile $BSW ödülleri kazanın” 

Biswap, kullanıcıların BNB Smart Chain üzerinde geliştirilmiş token’ları takas etmesini sağlayan merkeziyetsiz bir borsadır.

Radio Caca X Kishu Inu

Radio Caca ve Kishu Inu ortaklıklarını duyurdukları gönderide, bu ortaklık kapsamında bir de kutlama çekilişinin yolda olduğunu açıkladılar. 

Radio Caca X Port3 Network

Ekim ayının daha ilk haftası bitmemişken Radio Caca’dan bir ortaklık duyurusu daha geldi. Sosyal veri ağ geçidi olan Port3 Network, Radio Caca’nın sanal evreni USM Metaverse’te sanal bir genel merkez oluşturduğunu duyurdu. 

Radio Caca X Coin98

Coin98, USM Metaverse’e adım attığını duyurdu. 

Gözetimsiz, zincirler arası bir merkeziyetsiz finans yani DeFi cüzdanı olan Coin98, Coin98 Labs’ın en önemli ürünüdür. 

Ekim ayının ikinci haftasında, Binance Chain ile ilgili günlük haber paylaşımı yapan BSCDaily’nin resmi Twitter hesabı en çok işlem gören metaverse projelerini paylaştı. 24 saatlik verilere göre en çok işlem gören metaverse projeleri arasında Radio Caca ikinci sırada yer aldı. 

Radio Caca, 12 Ekim tarihinde “Aylık Genel Bakış” başlığıyla paylaştığı Twitter gönderisinde bazı önemli verilere yer verdi. Verilere göre:

  • USM Metaverse evrenine 13 yeni ortak katıldı. 
  • Coin 98 ve BitKeepOs’un entegrasyonları tamamlandı
  • USM Metaverse 0.9.5 ve 0.9.5 yama sürümlerini başlattı.

Radio Caca X X-Metaverse

X-Metaverse ve Radio Caca ortak çekiliş düzenleyeceklerini duyurdu. Duyuruda, heyecan verici ortaklıklarını kutlamak için toplamda 1,5 milyon RACA dağıtacaklarını açıkladılar.

Radio Caca X iToken

Huobi Global teknolojisi ile desteklenen küresel kripto cüzdanı ve Web3 ağ geçidi iToken, Radio Caca’nın iş partneri oldu. 

Radio Caca ile birlikte yeni iş ortaklığını kutlayan bir başka proje de iToken oldu. iToken, 1,5 milyon RACA dağıtılacağını duyurdu. 

Airdrop etkinliğine katılmak için gerekli işlemler ise şöyle sıralandı: 

  • Play Store veya App Store üzerinden iToken uygulamasını indirin
  • BSC cüzdanınız içe aktarın ve ekran görüntüsü alın
  • Yorum yapın ve RT’leyin

Radio Caca X Port3

Ekim ayı içerisinde iki farklı ortaklıktan iki ayrı airdrop duyurusu yapan Radio Caca, airdrop duyurularına bir yenisini daha ekledi. Port3 ve Radio Caca iş birliği dahilinde 1,5 milyon RACA dağıtılacağı açıklandı. 

Ekim ayının son haftasında Radio Caca’nın resmi Twitter hesabı üzerinden RACA Türkiye Topluluğu’nun açıldığı duyuruldu. 

Ekim ayı içerisinde birçok ortaklık ve airdrop duyurusu yapan Radio Caca ile ilgili başka gelişmeler de bulunuyor. 

Diğer Gelişmeler: 

  • MEXC, USMverse üzerinde ofis açtığını duyurdu
  • Radio Caca ve Helio Money ortaklık sağladı
  • PearDAO ve Radio Caca iş birliklerini açıkladılar ve bir de airdrop yapacaklarını açıkladılar

 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

Geçtiğimiz Haftanın En Çok Dikkat Çeken Kripto Projeleri | DOGE, SHIB ve CHZ

HUSD Neden Düşüyor?