in ,

$RACING Fan Token Socios App’te ve Chiliz Borsasında Listeleniyor: $RACING Nasıl Alınır?

Arjantin Premier Ligi ekiplerinden Racing Club 16 Aralık 2021 tarihinde Socios üzerinden bir fan token çıkarmış ve ön satışını gerçekleştirmişti. $RACING token bugün (27 Ocak 2022) Socios App’te ve Chiliz borsasında yerini alacak. Kullanıcılar TSİ 16:00’dan itibaren Socios App’te ve Chiliz borsasında $RACING token ile alım – satım işlemleri yapabilecek.

Haber resmi Chiliz Twitter hesabında duyuruldu.

$RACING Token Nasıl Satın Alınır?

$RACING token satın almak oldukça kolay. Google Play Store ya da App Store üzerinden indirilecek Socios.com mobil uygulaması ile $RACING token kolayca satın alınabilir. Uygulamayı indirdikten sonra yapmanız gereken telefon numarası, kullanıcı adı ve e-mail adresinizle kaydolmak. E-mail adresinize gelen maille hesabınızı aktive ettikten sonra uygulamada cüzdanınıza Chiliz ($CHZ) göndermeniz gerekiyor. Socios KYC/Doğrulaması istediği takdirde, doğrulama yapmayı öğrenmek için aşağıdaki bağlantıda bulunan yazıyı okuyabilirsiniz

Cüzdan sekmesinden $CHZ token’larınızı hesabınıza transfer ettikten sonra satış saatinin gelmesini bekleyebilirsiniz. Uygulamada doğrudan $ASM token bölümü karşınıza çıkmakta ve geri sayım yapılmaktadır. Satış saati geldiğinde o bölümü açarak $RACING token satın alabileceksiniz.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Garen Varjabetoğlu tarafından yazıldı.

Fransa'da, Nice Sophia Antipolis Üniversitesi'nde Ekonomi-Yönetim bölümünden mezun oldum. Fransızca ve İngilizce dillerine hâkimim. Bir süre özel sektörde çalıştıktan sonra, blokzinciri teknolojisiyle tanıştım ve kendimi bu alanda geliştirmekteyim.

FED: Faiz Artışı Yakında

Alonzo Güncelleştirmesi Cardano DApp’lerine Yol Açtı