içinde ,

RaceFi (RACEFI) KuCoin’de Listelendi: RaceFi (RACEFI) Nedir?

KuCoin
KuCoin

KuCoin kriptopara borsası 22 Aralık Çarşamba günü yeni bir altcoin listeledi. Bu altcoin RaceFi (RACEFI) olarak açıklandı. Borsa tarafından açıklanan detaylar ise şu şekildedir:

KuCoin, ticaret platformumuza gelen bir başka harika projeyi duyurmaktan son derece gururludur. RaceFi (RACEFI) artık KuCoin’de mevcut. Desteklenen ticaret çifti RACEFI/USDT’dir.

RaceFi (RACEFI) Nedir?

Toplam ArzMarketcapÇıkış TarihiKonsensus Protokolü
200,000,000 RACEFI2021-12-22Solana
Dolaşımdaki Arz24sa HacimÇıkış FiyatıKriptografik Algoritması
6,000,000 RACEFI$0.125

RaceFi, Solana ekosistemindeki ilk AI/ML entegre araba yarışı oyunudur. RaceFi’nin metaverse’ü içerisinde, oyuncular hız tutkusunu gidermek veya oyun içi mülke sahip olarak kar elde etmek için çeşitli oyun modlarını oynayarak kazanabilirler. Saf yarış veya Savaş yarışı, PvP/People versus People (insana karşı insan) veya PvE/People versus Environment (insana karşı doğa), yarışçılar veya kumarbazlar gibi oyun içerisinde olasılıklar sonsuzdur. Oyunun sahip olunan tüm bölümleri, doğrulanabilir şekilde sahip olunan NFT‘ler biçimindedir.

RaceFi (RACEFI)
RaceFi (RACEFI) KuCoin’de Listeleniyor

Oyunun ortaya çıkış amacı, oyunculara en yaratıcı oyun deneyimini ve mümkün olan en karlı para kazanma seçeneklerini sunarken, aynı zamanda Solana ekosisteminin gelişimini ve blokzinciri teknolojilerinin yaygın olarak benimsenmesine teşvik etmektir.

Oyunun yerel platform token’ı, tüm oyun içi etkinliklerde kullanılan $RACEFI’dir. Oyuncular, yarış sınıfına bağlı olarak günde yaklaşık iki kez ücretsiz olarak yarışabiliyorlar.
Yarışmak için oyuncular bir benzin istasyonundan benzin alır ve ardından yarışa girerler. Yarış başına benzin istasyonundan satın alınan tüm gazların toplamı ödül havuzunu oluşturuyor. Birinci olan ödül havuzunun %50’sini kazanır, ikinci ve üçüncü ise havuzun ikinci yarısını böler. Kazançlar $RACEFI token’ları olarak ödenir.

Official Website: https://racefi.io

Whitepaper: https://whitepaper.racefi.io/

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

MES tarafından yazıldı.

Dev Alman Şirketi Deutsche Telekom, Polkadot (DOT) Satın Aldı

SEC Tarafından Onaylanmayan İki Spot Bitcoin ETF’si