in , , ,

Proton (XPR), Hathor Network (HTR) ve Celer Network (CELR) Fiyat Analizi | 10 Eylül 2021

Proton (XPR)

Daha önceki analizlerimizde belirttiğimiz gibi 0.0077 dolar direncinin kırılımı ile 0.0099 dolar seviyelerine kadar bir yükseliş gerçekleştiren Proton (XPR), bu direnç bölgesinden üç kere reddedildi.

Geri dönüşün devam etmesi halinde 0.0077 dolar desteğine kadar bir düzeltme hareketi izleyebiliriz. 0.0099 dolar direncinin kırılımı halinde ise 0.0111 dolar seviyelerinde olası bir direnç ile karşılaşabilir.

Hathor Network (HTR) 

7 Eylül tarihinde yaşanan düşüş ile birlikte uzun zaman sonra fiyatlandığı 1 dolar üzerinde tutunamayarak 0.87 desteğine kadar geri çekilen Hathor, bu destekten alan alım tepkileri ile 1.07-1.26 dolar direncini test ediyor.

Bu direnç bölgesinin kırılımı halinde 1.54 dolar seviyelerine kadar bir yükseliş hareketi izleyebiliriz. 1.07 dolar üzerinde bir kapanış gerçekleşmediği sürecek 1.07-0.87 dolar aralığında bir süre yatay hareketler sergileyebilir. 0.87 dolar desteğinin kırılımı halinde ise 0.62 dolar seviyelerinde destek bulabilir.

Celer Network (CELR)

Hafta başından itibaren başlayan satışların etkisi ile piyasa genelinde oluşan negatif havayı hızlı bir şekilde üzerinden atan CELR, 0.0405 dolar desteğinden dönüş yaşayarak %75 üzerinde bir yükseliş gerçekleştirdi.

0.0636 dolar direncinin de kırılımını gerçekleştirse de sonrasında başarısız oldu. 0.0636 doların altına kadar sarkması ile 0.0540 dolar desteğinin test edilme olasılığı ortaya çıktı. 0.0636 dolar üzerinde başarılı bir kırılım gerçekleşmesi halinde 0.0822 dolar seviyelerinde direnç ile karşılaşabilir.

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

Dijital Ölümsüzlüğe Doğru; Hedef 2045

Likidite, bitcoin

KoinSaati Akademi: Emir Defteri Nedir ve Nasıl Okunur?