in , ,

Primal (PRIMAL) Nedir? Nasıl Alınır?

kripto blockchain

Büyük şirketlerden uzaklaşmayı ve taraftarları doğrudan en sevdikleri sporculara bağlamayı amaçlayan PRIMAL nedir ve nasıl alınır inceliyoruz.

PRIMAL, STEPN tarzı sporlar ile Chiliz tarzı taraftar token’lerini birleştirerek Move2Earn alanında yenilikçi bir proje olmayı hedefliyor. Proje sayesinde taraftar token’leri, taraftarlara gerçek sporcular aracılığıyla verilir ve taraftar ile sporcu arasında gerçek etkileşimler elde edilir.

PRIMAL Ekibi ve Yatırımcıları

PRIMAL, kullanıcıların egzersiz yaparak kazanmalarını sağlayan Move-to-Earn sistemine entegre bir fitness uygulamasına sahip ilk taraftar token projesidir. Futbol, UFC, kriket ve diğer büyük spor liglerinde 250’den fazla yıldız sporcuya lisans vermiştir. Apple, Fitbit, Whoop ve diğer fitness cihazlarıyla entegre edilerek piyasaya sürülmüştür. PRIMAL, en büyük web3 fitness ekosistemi ve 2022’nin en başarılı dijital varlık lansmanlarından biri olan Step App tarafından desteklenmektedir.

PRIMAL Artıları ve Eksileri

Projenin sunduğu Inner Circle, endüstriyi tanımlayan uygulaması aracılığıyla taraftarlar ve sporcuları daha önce hiç olmadığı kadar birbirine bağlıyor. Think Patreon, blok zinciri tarafından desteklenen ustalık sınıfıyla buluşuyor. Inner Circle, her alandan sporcuya kariyerleri boyunca gelir ve medya desteği sunarak  kendi ekosistemlerini oluşturmalarına olanak tanır. Diğer M2E projelerinin aksine bu proje her türlü spor aktivitesini ödüllendiren bir uygulama sunuyor.

PRIMAL Tokenomisi

Projenin ana token’i $PRIMAL, staking, uygulama içi satın alımlar ve yönetişim için kullanılır. Staking, Inner Circle ve Athlete Fan Tokens aracılığıyla sporcularla etkileşimi sağlar. $PRIMAL, IDO sırasında ve token oluşturma etkinliğinden sonra merkezi ve merkeziyetsiz borsalarda satışa sunulacaktır.

Ödül ekosistemi token’i olan $ENRGY, oyun içi karakterinizin seviyesini yükseltmek için kullanılır ve etkinlik için ödüllendirilir. Uygulama ile birlikte başlatılan ikincil token’dır.

PRIMAL Yol Haritası

Primal, Fitness Finansmanı için yapılmış bir blok zinciri olan Step Network üzerinde inşa edilen bir sistemdir. İlk aşamada uygulamada görünürlük kazanarak pazara daha hızlı, daha sorunsuz ve daha fazla kullanıcıyı dahil etmeye amaçlıyor. Halihazırda dört branştan 250’den fazla elçisi bulunan PRIMAL ilerleyen süreçte bu sayıyı arttırmayı hedefliyor.

PRIMAL (PRIMAL) Nasıl Alınır?

PRIMAL’i güncel oranda nereden satın alacağınızı öğrenmek istiyorsanız, token’in hisse senedi alım satımını yapan borsalara ulaşabilirsiniz. PRIMAL, TSİ 14.00’da KuCoin’de listeleniyor. Kullanıcılar PRIMAL/USDT ve PRIMAL/USDC işlem çiftleri ile işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Token’a ilişkin önemli tarihler:

  1. Hemen Para Yatırma (Desteklenen Ağ: BEP20)
  2. Alım Satım: 8 Aralık 2022, 14:00 (UTC+3)
  3. Çekme: 11 Aralık 2022, 13:00 (UTC+3)

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Bölümümle ilgili ortaya koymuş olduğum çeşitli akademik çalışmalarım bulunuyor. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

Ledger ile Apple iPod’ların Geliştiricisi Tony Fadell İş Birliği Gerçekleştirdi!

NFT’leri MetaMask’ta İçe Aktarma ve Görüntüleme Rehberi