in ,

Potansiyel Taho Airdrop Etkinliğine Nasıl Katılınır?

Taho, a16z, Coinbase ve diğer önemli yatırım şirketlerinden 564 milyon dolar fon toplayan ve Alchemy tarafından geliştirilen bir kripto cüzdanıdır.

Taho, Consensys tarafından inşa edilen ve 725 milyon dolar toplayan MetaMask ile doğrudan rekabet etmektedir. Proje, kısa süre önce TAHO token’ı onayladı. Ayrıca TAHO’nun öncelikle DAO amaçları için kullanılacağı belirtildi. Bu da ana hedefin ademi merkeziyetçilik ve topluluk kontrolü olduğu anlamına geliyor. Buradan yola çıkarak airdrop etkinliğinin gerçekleştirilmesi muhtemel olarak görülüyor.

Potansiyel Airdrop İçin Ne Yapmalı?

  • İlk adım olarak linke tıklayarak adrese gitmeli ve Taho cüzdan uzantısını yüklemelisiniz. Bu adımın ardından tohum ifadesini kaydetmeyi unutmayın.

  • Cüzdan üzerinden işlem yapın: En iyi seçenek Taho’yu birkaç ay boyunca ana cüzdanınız olarak kullanmaktır. Aslında çok az sayıda cüzdan kullanıcısı bulunuyor. (Uzantı yalnızca 100 bin kullanıcı tarafından indirildi ve çoğu aktif değil.) Bu da sadece TX’ler için airdrop verebilecekleri anlamına geliyor.

  • Bir diğer adım olarak cüzdan içinde takas yapın. Cüzdan’da yer alan “takas” butonuna tıklayın ve takas edilecek varlıkları seçin. Token’ları swap ettikten sonra TX’i onaylayın.
  • Layer-2 ağlarında birkaç takas işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

  • Galaxy OAT’ları talep edin.

CyberConnect kısa süre önce aynı etkinlik için CYBER token’larının AirDrop’unu dağıttı. Bu yüzden özellikle ücretsiz olduğunu düşünerek bunu yapmanızı tavsiye ederim.

Taho Galxe: https://galxe.com/taho

  • Guild ve Discord’a katılın. “https://guild.xyz/taho “ linki üzerinden rol istemelisiniz. Bu işlemin aynısını Discord kanalı için de gerçekleştirmelisiniz.

Potansiyel Taho airdrop etkinliği için yapmanız gereken her şey işte bu kadar basit.

Kaynak: https://twitter.com/nobrainflip/status/1717538166385877160

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Fiyat Analizi

Emtia ve Menkul Kıymet Nedir?