in ,

Potansiyel Sei Airdrop Etkinliğine Nasıl Katılınır?

Sei Network, Cosmos ekosisteminde geliştirilmekte olan Layer-1 blok zinciridir. Çoğu Layer-1 ağından farklı olduğunu ileri süren Sei, DeFi geliştiricilerine ve kullanıcılarına büyük ölçüde fayda sağlayan bir tasarım sunarak ölçeklenebilir kullanım durumuna özel bir blok zinciri olmayı hedefliyor. 

Bu yazımızda sizlere Sei Network’ün potansiyel airdrop etkinliğine nasıl katılabileceğinizi anlatacağız. 

  • Öncelikle Sei Network Testnet üzerinden ticaret gerçekleştirmeniz gerekiyor. Bunun için öncelikle Vortex ana sayfasını ziyaret etmeli ve cüzdanınızı entegre etmelisiniz. “https://trade.vortexprotocol.io/“ bu link üzerinden Vortex’in ana sayfasına ulaşabilirsiniz. 

  • Öncelikle yatırmak istediğiniz UST2 miktarını girmelisiniz. Daha sonra açılacak olan sayfada ticaret yapmaya başlayabilirsiniz. 

  • Bir diğer seçenek olarak UXD stablecoin basımı gerçekleştirebilirsiniz. Bu yöntem, merkeziyetsiz kripto para birimi USD eş değeri karşılığında yeni UXD oluşturmaya izin verir. Sei ağına taşınan ilk stablecoin uygulaması olan UXD protokolü, airdrop için hak kazanmanıza yardımcı olabilir. 
  • Daha sonra cüzdanınızı entegre edin ve tokenlerinizi UXD’ye basmak için uygulamayı kullanın. 

  • UXD basımı, tamamen teminatlandırılmış algoritmik bir stablecoin sağlayarak fiyat istikrarı, sermaye verimliliği ve merkeziyetsizliği çevreleyen stablecoin üçlemenin çözülmesine yardımcı olur. 
  • Alım satım işleminin yanı sıra Vortex Protokolü, dijital varlıklarınızı blok zincirler arasında köprülemenize olanak tanır tokenleri blok zincirinden blok zincirine köprülemek size daha düşük ücretler ve daha hızlı işlem süreleri sağlayabilir. 
  • Yine birinci adım olarak Vortex Procol ana sayfasına giderek Bridge bölümüne tıklamalısınız. 

  • Bir diğer adım olarak Sei ağına köprülemek istediğiniz USDC miktarını girmelisiniz. Hesabınızı Leap veya Keplr cüzdanınıza bağladıktan sonra miktar ve hedef adresi gibi gerekli bilgileri doldurmalısınız. 

Tüm bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra Sei Network’ün potansiyel airdrop etkinliği için hak kazanabilirsiniz. Detaylar için Sei Network’ün Discord ve diğer sosyal ağlarını takip edebilirsiniz. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

Haftanın Takip Edilecek Makroekonomik Gelişmeleri

Microstrategy

O Ülke Gizlice Bitcoin Yatırımı Yapıyor