in ,

Potansiyel Concordium Airdrop Etkinliğine Nasıl Katılınır?

Concordium

Concordium, bir kimlik katmanı kullanarak hesap verebilirlik ile gizliliği dengelemeye çalışan bir Layer-1 blok zinciridir.

Her cüzdanın üçüncü taraf bir kimlik sağlayıcı tarafından doğrulanan gerçek dünya kimliği ile ilişkilendirilmesini sağlar.

Sekiz farklı finansman turundan yaklaşık 76,1 milyon dolar fon toplayan projenin yatırımcıları arasında G1 Ventures, Moonwhale, Stakely vb. şirketler bulunmaktadır. Peki olası airdrop etkinliğine katılmak için neler yapmalısınız?

  • Hemen ardından mobil tarayıcı veya masaüstü uygulamasını indirmelisiniz.  Bu adımı gerçekleştirdikten sonra yeni cüzdan oluşturarak şifrenizi belirleyin ve cüzdan kimliğinizi doğrulayın. Artık bir sonraki adım için hazırsınız.
  • Bir sonraki adım olarak cüzdanınıza biraz CCD eklemelisiniz. CCD satın almak için aşağıdaki dApp’lerden herhangi birini kullanabilirsiniz.
  • Buna alternatif olarak, Arabella köprüsünü de kullanabilirsiniz. https://arabellabridge.co. Bu köprü, Concordium tarafından desteklenmektedir. Bu işlemleri gerçekleştirmek için ilk olarak cüzdanınızı bağlayarak kaydolmalı ve ardınan Ethereum’dan Concordium’a aktarım gerçekleştirmelisiniz.

  • Cüzdanınızı bağlayın ve bazı tokenler ile takas işlemi gerçekleştirin. Bunun yanı sıra likidite de sağlayabilirsiniz.
  • Bunlara ek olarak Galxe Genesis ve Concordex kampanyalarına katılarak görevleri tamamlayabilirsiniz.
  • Galxe Genesis Kampanyası: https://galxe.com/concordium
  • Ayrıca NFT pazar yerini de deneyimleyebilirsiniz. Bunun için “http://spaceseven.com” linkini kullanabilir, NFT oluşturabilir, alabilir veya satabilirsiniz. Olası Concordium airdrop etkinliğine hak kazanabilmek için yapmanız gereken adımlar işte bu kadar. Projenin potansiyel airdrop etkinliğinden haberdar olmak için Concordium’un sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutmayın.

Kaynakhttps://twitter.com/its_airdrop/status/1704836644061536620?t=EP3D3lA3uvgb13BVGPOfxg&s=19

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Marketin Durgunluğu Ethereum (ETH) Yakım Oranlarını Azalttı

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Fiyat Analizi