in , , ,

Potansiyel Airdrop için LayerZero (ZRO) Ekosisteminde Kullanılacak En İyi 10 Protokol

LayerZero, birden fazla zinciri birbirine bağlamak için tasarlanmış güvenilir bir omnichain birlikte çalışabilirlik protokolüdür. Bu yazımızda, potansiyel airdrop için LayerZero ekosisteminde kullanılacak en iyi 10 protokolu derledik.

LayerZero, birden fazla zinciri birbirine bağlamak için tasarlanmış güvenilir bir omnichain birlikte çalışabilirlik protokolüdür. LayerZero, orta zincir veya Layer-2 çözümü yerine, tüm zincirlerde doğrudan, güvene dayalı olmayan işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirecek devasa bir altyapı sağlar.

LayerZero Labs aynı zamanda tamamen birleştirilebilir bir yerel varlık çapraz zincir köprüsü olan Stargate $STG’nin arkasındaki şirkettir. PayPal’in ilk Web3 yatırımı olan bu proje, 2022’nin Mart ayında FTX Ventures, Coinbase Ventures, Uniswap Labs, PayPal Ventures, a16z ve birçok şirketten 135 milyon dolar topladı.

Olası bir airdrop durumunda hazır olmak için yapılması gereken bazı görevler bulunuyor. Bu görevleri derlediğimiz bir yazımız mevcut. Detaylar için inceleyebilirsiniz.

LayerZero [ZRO] Ekosisteminde Kullanılacak En İyi 10 Protokol

  • Stargate
  • Aptos Bridge
  • BTC.b
  • Testnet Bridge
  • Holograph
  • Core
  • Merkly
  • Luquidswap
  • Interport
  • Tapioca

Potansiyel $ZRO airdrop’una uygunluğunuzu artırmak için Stargate, Aptos Bridge, BTC.b, Testnet Bridge, Holograph, Core, Merkly, Liquidswap, Interport ve Tapioca gibi LayerZero teknolojisini kullanan ekosistem projeleriyle etkileşim kurabilirsiniz.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

Layer-1 Blockchain’in Avantajları ve Dezavantajları

Blockchain Alternatifleri: Hashgraph, Dag ve Holochain