in , ,

Potansiyel 5ire Airdrop Etkinliğine Nasıl Katılınır?

Topluluğumuzun tecrübeli ismi Bratu, “Potansiyel 5ire Airdrop Etkinliğine Nasıl Katılınır?”konu başlıklı bir tweet flood’unu takipçileriyle paylaştı.
5ire, BM tarafından tanımlanan SKH’lara dayalı bir fayda amaçlı blok zinciri ekosistemi geliştirmeye odaklanan Layer-1 EVM uyumlu bir akıllı sözleşme platformudur. 5ireChain A Serisi turunda 1,5 milyar dolar değerleme ile 100 milyon dolardan fazla para topladı. Potansiyel bir airdop için görevleri nasıl yerine getireceğiz? 

Airdrop Stratejisi

 • 5ire Chain cüzdanını indirin. – explorer.5ire.network/dashboard adresine gidin.
 • Zip dosyasını indirmek için ‘download the 5ire wallet…’ seçeneğine tıklayın.
 • Zip dosyasını çıkarın.
 • Tarayıcınızı açın ve arama çubuğuna chrome://extensions yazın.

 • Sağ üst köşedeki Developer Mode’u açın.
 • ‘Load Unpacked’ye tıklayın ve çıkardığınız klasörün içine gidin.
 • Chrome klasörünü seçin ve yükleyin.
 • Son olarak uzantılar penceresini açın ve 5ire wallet’ı pinleyin, kurulumu tamamladınız.

 • 5ire Chain cüzdanınızı oluşturun:
 • Uzantıyı açın, create new wallet’a tıklayın ve bir ad seçin.
 • Ayrıntıları güvenli bir yere kopyalayın: EVM Chain Address / Native Chain Address / Mnemonic Phrase / EVM Private Key
 • Bir parola belirleyin. 

5ire chain testnet’in önemli noktası Crew3‘te mümkün olduğunca çok görevi tamamlamaktır. Bazı görevler onaylanmak için sizden kanıt isteyecektir. Bu eğitimin geri kalanı için en kolay yol Crew3 sayfasını açmaktır. 

Faucet, explorer.5ire.network/faucet adresine gidin. Native chain adresinizi girin ve token miktarı olarak 5 girin, işlemi gönderin. 

İşlem karmanız görünecektir, üzerine tıklayın. Explorer açılacak, explorer bağlantısını kopyalayın ve Crew3 görevini ‘Claim faucet Coins’i tamamlamak için kullanın.

Token Gönderme ve Alma

İki yerel zincir adresi arasında token göndermeniz ve almanız gerekir. Adresinizi yorumlarda paylaşabilir ve birbirinizle token alışverişi yapabilirsiniz.

Çapraz Zincir Takası

Coinleri yerel zincirden EVM zincirine swap’lamanız ve aynı şeyi diğer yönde yapmanız gerekir.

Ayrıntılı airdrop kılavuzuna ulaşmak için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Olası bir airdrop’a hak kazanmak için gerekli tüm görevleri yerine getirdiniz. Görevleri yaparken eski cüzdan kullanmayın, sıfır açın! Crew3’te mümkün olduğunca çok görev yapmayı ve discord‘a katılmayı unutmayın.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Bölümümle ilgili ortaya koymuş olduğum çeşitli akademik çalışmalarım bulunuyor. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

Çin Merkezli Coin’ler Hangileri?

Radio Caca (RACA) Binance’te Listelenir mi?