in ,

Portekiz Fan Token ($POR) Chiliz Borsasında Listeleniyor: $POR Nedir?

Portekiz Fan token

14 Temmuz 2021 tarihinde ön satışı gerçekleşen ve büyük ilgi gören Portekiz Milli Takım Fan Token’i $POR 22 Eylül 2021 (Bugün) TSİ 14.00’te Chiliz borsasında listeleniyor. Kullanıcılar için para çekme ve yatırma işlemleri şu anda açık. Ticaret işlemleri ise listeleme saatinden itibaren POR/CHZ paritesinden gerçekleştirilebilecek.

$POR Nedir?

Portekiz Futbol Federasyonu (FPF), spor ve eğlence endüstrisi için önde gelen küresel blok zinciri sağlayıcısı Chiliz ile ortaklaşarak Socios aracılığıyla bir fan token çıkardı. Diğer fan tokenlerde olduğu gibi fan token sahipleri çeşitli avantajlara sahip oluyorlar. Bu avantajlar arasında oy kullanma, VIP tribününden maç izleme ve futbolcularla görüşme gibi seçenekler yer alıyor.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

Fan Token

5 Fan Token Chiliz Borsasında Listeleniyor

Illivium

Illuvium (ILV) Binance’te Listeleniyor: Illuvium Nedir?