içinde ,

Popüler Kripto Para Projesi Jointer (JNTR) Nasıl Alınır?

Jointer (JNTR), hem yenilikçi kampanyaları hem de %90 oranında kayıp koruması ile son günlerin en popüler DeFi projelerinden birisi oldu. JNTR/b ve JNTR/e olmak üzere hem Ethereum hem de Binance Smart Chain ağları tabanlı piyasaya sürülen kripto para birimi özellikle sunduğu bonus kampanyaları ile gündemde. Peki yatırımcılar en kolay yollarla nasıl JNTR alabilirler?

Bu yazımızda hem Ethereum ağı tabanlı hem de Binance Smart Chain tabanlı JNTR alımını göstereceğiz. İlk olarak ise Binance Smart Chain üzerinden nasıl JNTR/b alınacağını sizlerle paylaşacağız.

Binance Smart Chain Tabanlı JNTR/b Nasıl Alınır?

JNTR alabilmek için ilk olarak bir MetaMask cüzdanı açmanız gerekiyor. MetaMask cüzdanı açtıktan sonra ise  Binance Smart Chain ağı ile MetaMask üzerinde bağlantı kuruyoruz. Bunu birkaç adımda tamamlamanız mümkün.

1- MetaMask cüzdanınızı açtıktan sonra sağ üstte yer alan fotoğraf kısmına tıklayın ve en alttaki “Ayarlar” sekmesine gidin.

2- Daha sonra açılan kısımda alta inerek “Ağlar” bölümüne tıklayın. 

3- Açılan kısımda en alttaki bölüme giderek “Add Network” butonuna tıklayın.

4-Daha sonra ise  açılan sekmedeki boşluklar aynı aşağıdaki ekran görüntüsünde yer aldığı gibi doldurun. 

5- İşlem tamamlandığında “Kaydet” butonuna basın ve artık karşınızda bulunan “Smart Chain” ağını seçerek direkt olarak Binance Smart Chain entegrasyonunun keyfini çıkartmaya başlayın. 

6- Peki bunun devamında nasıl JNTR alabilirsiniz? İlk olarak cüzdanınıza Binance Coin aktarmanız gerekiyor. Cüzdanınıza BNB aktardıktan sonra ise Jointer.io internet sitesine girerek, sol taraftaki “INVEST” butonuna tıklayın.

7- Açılan sayfada cüzdanınızda var olan fon miktarı kadar JNTR alım hakkınız olacak. Sahip olduğunuz BNB’ye göre almak istediğiniz JNTR miktarını belirleyip, aşağıdaki INVEST NOW sekmesine tıklayarak yatırımınızı tamamlayabilirsiniz.Bu şekilde BNB alma işleminizi tamamlayabilirsiniz. İsteyenler MetaMask üzerinden Binance Smart Chain yerine Ethereum Main Network yani Ethereum ağını seçerek, ETH ile de alım yapabilirler. Bu şekilde JNTR alım işlemini tamamlayıp, projenin sunduğu staking gibi avantajlardan faydalanmaya başlayabilirsiniz.

** Jointer ile ilgili bir önceki yazımızı okumak için tıklayınız.

Shadowman tarafından yazıldı.

2021 Bedava Bitcoin (BTC) Kazanma Yolları

Binance

Binance’den Yeni Müjde: Juventus ve PSG Taraftar Tokenları Binance Launchpool’da!