in ,

Popüler Analist Bitcoin Yükselişi İçin Tarih Verdi

Willy Woo yeni Bitcoin tahmininde bulundu. 24 Hazirandan itibaren Bitcoin’in yükselişe geçeceğini düşünüyor. On-chain analizleriyle bilinen Willy Woo’yu kripto piyasasının sakin olması yeni tahmini için engelleyemedi.

Willy Woo’ya göre Bitcoin’in tekrardan yükselişe geçmesi ve ayılara karşı üstünlük kazanması mümkün görünüyor. Popüler analist bu görüşlerini attığı tweet ile duyurdu. Mevcut piyasa durumunu inceleyip önemli seviyeler hakkında sinyaller veriyor.

Willy Woo’ya göre lider kripto para birimi 24 Haziran’dan itibaren artan bir yükseliş trendi içerisine girecek. Başarılı analist daha önce yaptığı tutarlı tahminleri sayesinde piyasada Bitcoin Ustası ve Kahini olarak biliniyor.

Bitcoin Ne Kadar?

Bitcoin bu yazının kaleme alındığı saatte 34,000 USD’nin biraz üzerinde bulunuyor. Geçtimiz güne göre %4.9 oranında düşüş sergileyen lider kriptopara birimi, haftalık periyotta ise %4.3 bir düşüş yaşıyor. 19 Mayıs’tan bu yana kayda değer bir yükseliş gösteremeyen Bitcoin’de negatif görünüm devam ediyor.

Boğa

Bundan sonra piyasada halving döngülerinin mi devam edeceği yoksa daha stabil bir piyasaya mı geçiş yapacağımız ise merak konusu. Kimi analistler temmuz-ağustos aylarında piyasada bir yükseliş olacağını beklerken, diğer tarafta ise eylül-ekim aylarını işaret eden bir kesim mevcut. Bu saatten sonra halving döngüsünden ziyade belki de karşımıza mini ayı ve boğalar şeklinde oluşacak daha az volatil piyasa ile de karşılaşabiliriz.

Gelişmeleri yakından takip etmeye devam edeceğiz.

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

Rug Pull Nedir?

SportsIcon Projesi Moonstarter Platformunda Yatırımcı ile Buluşuyor