içinde , ,

Pontem Network Airdrop Yapabilir mi? Şartları Ne Olur?

Blok zincirler tarafından desteklenen bir ürün geliştirme stüdyosu olan Pontem Network, geliştirme araçları, EVM’ler, AMM’ler ve diğer birçok ürünün kullanımını sağlayan merkeziyetsiz uygulamaları geliştirmek adına Aptos ile birlikte çalışmaktadır. Pontem Network yakın zamanda Airdrop gerçekleştirebilir mi? Şartları neler olur birlikte inceleyeceğiz. 

Aptos’taki ilk cüzdan olan Pontem Network’ün henüz kendine ait bir token’ı yok fakat bir airdrop yapabileceklerine dair imada bulundular. Tokenomi takviminin yakında paylaşılacağını bildirdikleri Twitter gönderisinde: “Airdrop için söz vermiyoruz” ifadeleri kullanıldı. Bu da airdrop için açık kapı bıraktıkları anlamına geliyor. Pontem Network cüzdanına sahip olmak ve DEX’lerini kullanmak, platformun kendi tokenlerini piyasaya sürmeleri durumunda sizi bir airdrop için uygun hale getirebilir. 

Olası Bir Airdrop için Yapmanız Gerekenler

 • Pontem Network web sitesini ziyaret edin.
 • Pontem Cüzdanını tarayıcınıza ekleyin ve send phrase’i onaylayın.
  (Seed phrase, zincirdeki kripto para fonlarını kurtarmak için gereken tüm bilgileri depolayan kelimelerin bir listesidir.)
 • Liquidswap DEX’e gidin ve Pontem Cüzdanınız bağlayın.
 • Bir varlığı blok zincirli arasında takas etme, likidite ekleme ve havuz oluşturma gibi diğer ürünler arasında aktarmak için LiquidSwapBridge’i kullanın. (Gas ücretini ödemek için Aptos token’e ihtiyacınız olacak.)
 • Twitter’da @PontemNetwork’ü takip edin ve daha fazla bilgi için Pontem Network’ün Discord ve Telegram’daki topluluğuna katılın.
 • 10 dolar ödül kazanma şansı için LiquidSwap Geri Bildirim Formunu doldurun. (İsteğe bağlı)

Pontem Network ekibi bir airdrop imasında bulunsa da airdrop yapacaklarının garantisi olmadığını unutmayın. Yukarıda belirtilen adımları uygulamanız sizi olası bir airdrop durumunda hazır hale getirecektir. 

Pontem’in Misyonu

 • Geliştiricilerin, uygulama entegrasyonlarında güvenilir bir programlama dili olan Move’u keşfetmelerine yardımcı olmak,
 • Hızla büyüyen Aptos ekosistemi için müşteriye yönelik son teknoloji ürünler sunmak,
 • Move Virtual Machine sayesinde çeşitli ekosistemleri birbirine bağlayan zincirler arası birlikte çalılabilir ortam yaratmak,
 • Gelişmekte olan uygulamaların süreçlerini hızlandırmak ve kolaylaştırma.

 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

Casper Network: Casper 2.0’ın Ayak Sesleri

funding round

Geçen Hafta Öne Çıkan Funding Round Etkinlikleri